Ικαρία Ικαρία ελεύθερο camping

έλλη87

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ικαρία δωμάτια

Λέω να πάω τέλη Ιουλίου-αρχές Αυγούστου.
μπορείς να μου δώσεις τηλέφωνο ή κάποια άλλη πληροφορία?
 

elenni

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
skeftomai na paw...

γεια σας παιδιά!! :D σκέφτομαι να επισκεφτώ k εγώ φέτος το νησί,αφού είμαι φανατική με τόσα που έχω ακούσει..απλά θα ήθελα να μου πει κάποιος που γνωρίζει αν εκεί κοντά στο Να υπάρχει κάποιο μαγαζάκι η κανένα beach bar..Έστω κάτι για βασικές(βιολογικές :bleh: και ntouz) ανάγκες...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.

http://www.travelstories.gr/rules.php
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.962
γεια σας παιδιά!! :D σκέφτομαι να επισκεφτώ k εγώ φέτος το νησί,αφού είμαι φανατική με τόσα που έχω ακούσει..απλά θα ήθελα να μου πει κάποιος που γνωρίζει αν εκεί κοντά στο Να υπάρχει κάποιο μαγαζάκι η κανένα beach bar..Έστω κάτι για βασικές(βιολογικές :bleh: και ntouz) ανάγκες...
Ακριβώς πάνω από το Να υπάρχουν 2-3 ταβέρνες όπου εξυπηρετούνται όλοι όσοι κάνουν camping... απλά είναι λίγο πακέτο ν' ανεβοκατεβαίνεις συνέχεια ειδικά όταν έχει πολύ ζέστη!
 

phyrosun

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
παιδιά αν μπορούσατε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα δεόντως :) φέτος θα πάμε ικαρία για ελεύθερο αλλά διάβασα ότι η παραλία του να καταστράφηκε απο την κακοκαιρία του οκτώβρη... ξέρει κάποιος αν έχει αναδομηθεί κατά κάποιο τρόπο η παραλία ή κάποια άλλη παραλία κατάλληλη για ελεύθερο????? thanks εκ των προτέρων..
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Θα ηθελα να με ενημερωσεις και εμενα αν μπορουσες για δωματια κατω των 50 ευρω !!!!!
Είχα κάνει κάποια τηλέφωνα και οι τιμές κυμαίνονταν γύρω στα 50-60ευρώ για 15Αύγουστο στις πανσιόν που δείχνει το παρακάτω site
Ikaria Hotels Pensions Apartments Studios Rooms Ikarian Hotels Greek Islands Hotels Accomodations Island Ikaria
 

motorhead

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας,
σκέφτομαι εγώ με την παρέα μου να επιχειρήσουμε για πρώτη φορά ελεύθερο κάμπινγκ και επιλέξαμε την Ικαρία. Ψάχνοντας βρήκα το Να ως κατάλληλο μέρος για κάμπινγκ λόγω φύσης αλλά και του κόσμου που μαζεύει. Ήθελα να ρωτήσω εάν ακόμα μπορεί κάποιος να κατασκηνώσει εκεί λόγω των παλαιότερων καταστροφών που είχαν γίνει;;
Εάν όχι ποία αλλά μέρη είναι κατάλληλα στην Ικαρία για ελεύθερο κάμπινγκ τα οποία θα έχουν κόσμο αλλά και είναι ωραία σαν τοπία.
Ακόμη θα ήθελα ορισμένες πληροφορίες σχετικά με το πόσο κοστίζει να ενοικιάσεις κάνα αμάξι η κάνα 50ρακι...
Α και ξέχασα η ημερομηνία που λεμέ να πάμε Ικαρία είναι προς τέλη Ιουλίου αρχές Αυγούστου!!
Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom