Ικαρία Ικαρία

KTMkillerPAOK

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Που σε Σαββα να σου φιλισω τα ποδια! Μανα το ακους αυτο? Παιζει πραμα...
Φευγω Κυριακη και δεν εχω βγαλει επιστροφη!!
 

Σάββας

Member
Μηνύματα
10
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
buenos aires
Ταξίδι-Όνειρο
route 66
Που σε Σαββα να σου φιλισω τα ποδια! Μανα το ακους αυτο? Παιζει πραμα...
Φευγω Κυριακη και δεν εχω βγαλει επιστροφη!!
να μας πεις πως περασες... τέλη σεπτέμβρη που λογικά θα γυρίσεις... :)
 
M

member 18228

Guest
Παοκτζη μου φαινεσαι αποφασισμενος.Ερχομαι μαζι σου να κανουμε ζημιες!
 

marinakisf

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Το μεγαλύτερο νταβαντούρι γίνεται στις Ράχες, αλλά καλύτερο ορμητήριο για τις παραλίες είναι ο Αρμενιστής. Δύσκολο να πας χωρίς μεταφορικό μέσο Ικαρία, δεδομένου ότι οι Ράχες είναι στο βουνό και σε αρκετή απόσταση από τον Αρμενιστή....αλλά και γενικά όλες οι αποστάσεις στην Ικαρία δεν είναι μικρές! Από ηλικίες θα βρείς όλες τις γκάμες: 20something, 30something και πάει λέγοντας!
οπωσδηποτε μεταφορικο μεσο γιατι εμείς δεν κλείσαμε και ταλαιπωρηθηκαμε....ομως περασαμε σούπερ!!!!
 

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
παιδια σεπτεμβρη αξιζει να παω (1η εβδομαδα λεω)?
εχει αερα τετοια εποχη η ειναι πιο καλμα?
πανηγυρια θα εχει ?
απο κοσμο τι λεει αυτη την εποχη?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.513
Likes
8.063
Εγω δεν θα πηγαινα... Ισως και λογω του οτι την εχω συνηθισει γεματη κοσμο και Σεπτεμβρη θα μου κακοφαινοταν, μετα τον 15Αυγουστο αρχιζει και αδειαζει το νησι... Πανηγυρια εχει κατι λιγα...
 

Gandalf

Member
Μηνύματα
14
Likes
12
Αν παραμείνει ο καιρός ως έχει, μια χαρά θα είναι! Θα έχει λιγότερο κόσμο, αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό!
 

karaoglanis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλημερα παιδια,ψαχνω να βρω πλοιο απο ικαρια για φουρνους και απο φουρνους για σαμο μετα.θελω να μεταφερω κ αυτοκινητο μαζι,μπορειτε να μου δωσετε πληροφοριες?
 

demimp82

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Καλησπερα!Ειμαι νεο μέλος και ειναι η πρωτη φορα που θα παω Ικαρια!Εχω κλείσει δωματιο σε ενα ξενοδοχειο που ειναι στο χωρισμα μεσακτή-λιβαδι!!Δεν θα εχουμε αυτοκινητο και η απορία μου ειναι αν εχει εκει μαγαζιά, καφετέριες, σουπερ μαρκετ και αν περναει απο κει κτελ!!!Ενω ειναι καταπληκτικο απο οτι ειδα το σημειο δεν ξερω με την συγκοινωνια τι γινεται !Ελπιζω καποιος να ξερει και να μου πει!!Ευχαριστωωωω!!!!!
 

danai86

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα κ από μένα!!!
θέλω κ εγώ φέτος να πάω ικαρια αλλά ψάχνω δωμάτια οικονομικά αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.... .θα προτιμούσα απ τη βόρεια πλευρά του νησιού. έχω δει κάποια αλλά μου φαίνονται ακριβά σε σχέση με αυτά που έχω ακούσει για τιμές στην ικαρια. ελπίζω να μην ανέβηκαν φέτος που επέλεξα εγώ να πάω:(. ευχαριστώ πολύ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.607
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom