Ικαρία Ικαρία

Μηνύματα
15
Likes
1
Καλησπέρα σε όλες και όλους!!! 13-19 Σεπτέμβριου Θα επισκεφτούμε την Ικαρία !! Θα μένουμε στον κάμπο. Θα είμαστε χωρις αυτοκίνητο .ποια είναι τα πιο εύκολα μέρη που θα δούμε; κτελ παίζει τιποτα; ταξι;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σε όλες και όλους!!! 13-19 Σεπτέμβριου Θα επισκεφτούμε την Ικαρία !! Θα μένουμε στον κάμπο. Θα είμαστε χωρις αυτοκίνητο .ποια είναι τα πιο εύκολα μέρη που θα δούμε; κτελ παίζει τιποτα; ταξι;
https://www.travelstories.gr/commun...ο-οικονομικό-γίνεται.59662/page-3#post-708213
και ταξί υπάρχουν.
 

vavourvas

Member
Μηνύματα
16
Likes
23
H ικαρια χολενει ιδαιτερα στις μεταφορες, κτελ η ταξι με το σταγονομετρο ....
σιγουρακι
υπαρχει πολυ ωτο στοπ.. ειναι συνηθες
σεπτεμβρη που θα πασ δεν γνωριζω τι απο τα τρια θα υπαρχει μιας κ μειωνεται ο κοσμος.
ικαρια διχως αμαξι ειναι πακέτο .... και αν οχι πακετο μεγαλο ρισκο....
 
Μηνύματα
15
Likes
1
H ικαρια χολενει ιδαιτερα στις μεταφορες, κτελ η ταξι με το σταγονομετρο ....
σιγουρακι
υπαρχει πολυ ωτο στοπ.. ειναι συνηθες
σεπτεμβρη που θα πασ δεν γνωριζω τι απο τα τρια θα υπαρχει μιας κ μειωνεται ο κοσμος.
ικαρια διχως αμαξι ειναι πακέτο .... και αν οχι πακετο μεγαλο ρισκο....
Καλημέρα Μμμμμμμμμμμ με προβληματίζει έντονα αυτο. Αλλά υπάρχει και η λύση της απόλυτης χαλάρωσης για μπανακι στον καμπο καμια βολτιτσα μέχρι τον ευδηλο και Αντε αν καταφερω με κάνα ταξί μέχρι τον αρμενιστη.... Μμμμ
 

vavourvas

Member
Μηνύματα
16
Likes
23
Καλημέρα Μμμμμμμμμμμ με προβληματίζει έντονα αυτο. Αλλά υπάρχει και η λύση της απόλυτης χαλάρωσης για μπανακι στον καμπο καμια βολτιτσα μέχρι τον ευδηλο και Αντε αν καταφερω με κάνα ταξί μέχρι τον αρμενιστη.... Μμμμ
Αν οδηγείς νοίκιασε έστω 2 -3 μέρες
 
Last edited by a moderator:

Vicky.K

Member
Μηνύματα
14
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γειά σας παιδιά θέλω τη γνώμη σας για την Ικαρία ,γράφω σε αυτό το θέμα γιατι δε βρήκα κάτι άλλο σχετικό με νησιά.Σκεφτόμαστε να πάμε ίσως μέσα με τέλη Μαϊου,υπάρχει κάποιος να μου πει πληροφορίες πχ καλύτερη πλευρά για να μείνουμε ,πανηγύρια (γιατι τι σοι Ικαρία θα νιώσουμε αν δεν πάμε και σε μερικά πανηγύρια της προκοπής ,να μας βρίσκει το ξημέρωμα χορεύοντας?:cool:) και γενικά συμβουλές.Ευχαριστω :)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ποιος να πάει πανηγύρι Μάιο; Τα πανηγύρια στα νησιά γίνονται καλοκαίρι όταν έχει κόσμο.
 

Vicky.K

Member
Μηνύματα
14
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεν κάνουνε οι ντόπιοι γιορτές για του Αγίους ?νομίζω έχει κάποια πανηγύρια τον Μαιο απλα δεν ξερω αν αξιζουν ,κάποιος μου είχε πει οτι καλύτερα να πας στις μη τουριστικές γιορτές που γίνονται πριν τον Ιούνιο.Επειδή είμαι κ εγώ απο νησί ,σε κάποια χωριά κάνουμε πανηγύρια και εκτός καλοκαιριού.Γενικά δε ξέρω τίποτα για Ικαρία για αυτό ρώτησα για κάποιες πληροφορίες ή πχ τι να αποφύγουμε κτλ.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aγίους έχει όλο το χρόνο, τουρίστες στα νησιά έχει μόνο το καλοκαίρι.
 
Μηνύματα
210
Likes
859
Έχει έχει! Σίγουρα στις 14 Μάη του Αγίου Ισιδώρου! Και λογικά κάτι θα έχει Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης αλλά δεν το λέω με σιγουριά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.636
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom