Ινδία Ινδία - πώς, πού, πότε...

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
καλως το κοριτσι και καλη προσαρμογη....
Οταν ξεκουραστεις περιμενω εντυπωσεις .....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Καλως ηρθες varioathens απο την INCREDIBLE INDIA.!!!!!
Επειδη το πρωτο μου ταξιδι στην Ινδια ηταν στο νοτο δεν εχω επισκευτει καμμια απο τις πολεις που πηγες οποτε μολις συνελθεις ειμαι ετοιμος να σε διαβασω....εξαλλου σκοπευω να ξαναπαω και οι πληροφοριες σου ειναι πολυτιμες.

Γραψε συντομα μην λουφαρουμε...:haha:
 

fmihos

Member
Μηνύματα
30
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
welcome back varioathens....
περιμένουμε περιγραφή με λεπτομέρειες γιατι σύντομα θα ακολουθήσουμε τα χνάρια σου στην υπέροχη αυτή χώρα, σχεδόν στο μονοπάτι που χάραξες...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! :D
Προς το παρόν προσπαθώ να απαλλάξω τα ρούχα μου από την μυρωδιά του κάρι...:haha: Είναι ιδέα μου ή έχουν ποτίσει??? :roll:
 

fmihos

Member
Μηνύματα
30
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Μήπως να τα πέταγες καλύτερα ??? :D
Δύσκολα θα απαλλαγείς απο αυτή τη μυρωδιά...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! :D
Προς το παρόν προσπαθώ να απαλλάξω τα ρούχα μου από την μυρωδιά του κάρι...:haha: Είναι ιδέα μου ή έχουν ποτίσει??? :roll:

Ιδεα, ιδεα, αυτα ειναι δικαιολογιες, μμ αργεις να στρωθεις! Ηδη 2 μερες θα συμπληρωσεις σε λιγο στην Αθηνα! :D
 

fmihos

Member
Μηνύματα
30
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
VarioAthens μπορείς να μας πείς το πρακτορείο & το προγραμμα με το οποίο ταξίδεψες?Αν δεν μπορείς να το πεις εδώ please στείλε PM...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
VarioAthens μπορείς να μας πείς το πρακτορείο & το προγραμμα με το οποίο ταξίδεψες?Αν δεν μπορείς να το πεις εδώ please στείλε PM...
Castle & King λέγεται. Δουλεύει κυρίως με Άγγλους, Ισπανούς και Αμερικανούς. Ήταν συνεπέστατο και αξιόπιστο, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Το πρόγραμμα ήταν Agra(1)-Fatehpur Sikri-Jaipur(2)-Jodphur(1)-Udaipur(2)-Varanasi(1)-Delhi(1). Σε παρένθεση οι διανυκτερεύσεις.
 

fmihos

Member
Μηνύματα
30
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Υπέροχα...1000 ευχαριστώ...αν μας ελεγες και το κόστος και τι περιελάμβανε... :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom