Ινδικό Κασμιρ/Σριναγκαρ

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
την ευχή μου να έχεις, τα χάπια της ουρίας μην ξεχάσεις μόνο:bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Εγώ εγώ!!

Μόνο αν γίνεται να κάνουμε μια παράκαμψη και από Αφγανιστάν που έχω κάτι φίλους.. :cool:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ εγώ!!

Μόνο αν γίνεται να κάνουμε μια παράκαμψη και από Αφγανιστάν που έχω κάτι φίλους.. :cool:
Βάλτε και καμμιά extension στο όχημα, ένα πύραυλο εδάφους - εδάφους να μας εκτοξεύσετε εμάς (όντες καθ' οδόν) προς Σοκότρα μεριά....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εννοειται οτι και εγω ειμαι μεσα! Για καθαρα ιατρικους λογους: Ειναι μια καλη ευκαιρια να μου φυγει η πετρα που εχω στην χολη με τα τοσα τρανταγματα.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
και άλλα πράγματα επίσης, τα νεφρά, το συκώτι, βάλε στο πρόγραμμα και μια αποκόλληση
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ζωγραφιζεις παλι dimoyla.Να πω εγω τωρα κ το αλλο?... αλλα θα ανοιξω κιαλλο την ψαλιδα για τη Βιβλο.
Αμαρτια δεν ειναι να μην μπουν κ τετοια κειμενα(αν και δεν ειναι ταξ. ιστοριες) μεσα στο βιβλιο ,εφοσον δινουν τετοιες πληροφοριες στο αναγνωστικο κοινο ,δοσμενες ομως με τροπο ενδιαφερον,χιουμοριστικο κ οχι βαρετο?
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
1. Elgeo (οδηγός/ξεναγός)
2. Τwinkie (πίσω απο οδηγό)
3. Dim Kyr (οροφή να φυλά τα μπαγάζια και να κάνει το φλας)
Αλλος???
4. mfish......8ες και καποιος να προσεχει τις μπυρες....εκει στη γαλαρια , και να της δοκιμαζει κιολας πριν πιεισ,να βλεπει αν ειναι καλες....:D:D:D
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
5. Aria_C γιατί καποιος πρέπει να επιβλέπει την mfish, να κάνει καλά τη δουλειά της και να μην πίνει το μεγαλύτερο μέρος της μπύρας που δοκιμάζει!
:haha::haha::haha:
 

Στέλλα

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καταπληκτική περιγραφή.Πήγα στο Κασμίρ το 2006 και ήταν ακριβώς όπως τα είπατε. Το boat hotel στο οποίο έμεινα ήταν πολύ καθαρό αλλά δεν θυμάμαι ποιο ήταν. Επίσης από ψώνια μπορείτε να πάρετε φουλάρια από πασμίνα, τσάντες από μουτόν και υφάσματα με την καταπληκτική παραδοσιακή τους πλέξη που έσκασα που δεν αγόρασα περισσότερα. Καταπληκτικές βόλτες στους κήπους και στη λίμνη, και απίστευτη η επίσκεψη σε ένα ιερό τέμενος που είχαν εκεί, πολύ ιερό χώρο γι' αυτούς.Μόνο που μας τρόμαξαν κάποιοι ντόπιοι γιατί πλησίαζε 15 Αυγούστου, ημέρα της ανεξαρτησίας της Ινδίας και φοβούνταν βομβιστική επίθεση. Φύγαμε άρον- άρον και τελικά και ευτυχώς δεν έγινε τίποτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom