Ισλανδία Ισλανδία

fotast

Member
Μηνύματα
9.469
Likes
14.480
@fotast Τις δραστηριότητες με πληρωμή τις αναφέρω παραπάνω.
Αν ενδιαφέρεσαι για τιμές μπορώ να σου πω... Όλα τα άλλα ήταν δωρεάν (ευτυχώς :haha:)
Ευχαριστώ.Μια που έγραψες το πρόγραμμα δώσε και τις τιμές από τις δραστηριότητες.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Οι τιμές είναι κατ'άτομο (αυτά που πλήρωσα 05/2017)
56 ευρώ blue lagoon
26 ευρώ Secret lagoon
37 ευρώ Mytvatn lagoon
47 ευρώ boat trip in Jokulsarlon
31 ευρώ Vatnshellir Cave
19 ευρώ National Museum of Iceland (δεν ήταν τίποτα σπουδαίο...)
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.215
Likes
20.695
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Τον Ιούλιο πόσο πάει το μαλλί;.... :p

@fotast Τις δραστηριότητες με πληρωμή τις αναφέρω παραπάνω.
Αν ενδιαφέρεσαι για τιμές μπορώ να σου πω... Όλα τα άλλα ήταν δωρεάν (ευτυχώς :haha:)
Το πιο όμορφο δωρεάν ever .-
 
Last edited by a moderator:

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Τον Ιούλιο πόσο πάει το μαλλί;.... :p
Οι τιμές φτάνουν στον ουρανό το καλοκαίρι. Μας στοίχισε γύρω στα 1000 ευρώ η διαμονή για 2 άτομα αλλά βλέπω για την άνοιξη του 2018 να κοστίζουν τα ίδια καταλύματα 250 ευρώ περισσότερο...
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.215
Likes
20.695
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Οι τιμές φτάνουν στον ουρανό το καλοκαίρι. Μας στοίχισε γύρω στα 1000 ευρώ η διαμονή για 2 άτομα αλλά βλέπω για την άνοιξη του 2018 να κοστίζουν τα ίδια καταλύματα 250 ευρώ περισσότερο...
Σου έχω πεί οτι τα sleeping bags είναι ωραία;......;)
 
Last edited:

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Πόσο μαγική χώρα αυτή η Ισλανδία, ειδικά για λάτρεις της άγριας φύσης είναι όνειρο. Με την κουβέντα σας ήρθαν στο προσκήνιο αναμνήσεις απο το δικό μου ταξίδι εκεί, νιώθω απίστευτα τυχερός που είχα την ευκαιρία να πατήσω τα πόδια μου στην χώρα αυτή... Δεν θυμάμαι να έχω ξανανιώσει το αίσθημα ελευθερίας που ένιωθα στην Ισλανδία!
 

DimRap

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Το blue lagoon με διανυκτερευση ποσο θα βγει με 2 ατομα?Φιλε αν θεωρειται φθηνιαρικο το fron πραγματικα δεν ξερω τι να πω...Εμενα πανακριβο μου φαινεται παντως..Και φαντασου ηταν απο τα πιο φθηνα που βρηκα..Τα καταλυματα δεν εχουν βρεθει ακομα αλλα θα ειναι σε 5 σημεια οι διανυκτερευσεις σε ολο τον ring road..θελουν καλο ψαξιμο τα καταλυματα!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.328
Πόσο μαγική χώρα αυτή η Ισλανδία, ειδικά για λάτρεις της άγριας φύσης είναι όνειρο. Με την κουβέντα σας ήρθαν στο προσκήνιο αναμνήσεις απο το δικό μου ταξίδι εκεί, νιώθω απίστευτα τυχερός που είχα την ευκαιρία να πατήσω τα πόδια μου στην χώρα αυτή... Δεν θυμάμαι να έχω ξανανιώσει το αίσθημα ελευθερίας που ένιωθα στην Ισλανδία!
Από την ώρα που απάντησα στο φίλο πιο πάνω, διαβάζω ξανά την ιστορία μου, χοχο! Όπως το είπες, απόλυτη ελευθερία και κάτι ονειρικό, δεν ξέρω πώς να το περιγράψω, αλλά νιώθαμε ότι είμαστε συνέχεια σε κάτι τρομακτικά όμορφο. :) Γι' αυτό και θα πάμε και πάλι, σύντομα. ;)
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Μην καθυστερείτε την κράτηση της διαμονής, τα καλά δωμάτια δεν είναι διαθέσιμα μήνες πριν...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.078
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
...Φιλε αν θεωρειται φθηνιαρικο το fron πραγματικα δεν ξερω τι να πω...Εμενα πανακριβο μου φαινεται παντως..Και φαντασου ηταν απο τα πιο φθηνα που βρηκα..
Kάποιος που λέει ότι διαθέτει 13 χιλιάρικα δεν ψάχνει για τα πιο φθηνά ούτε δέχεται να μείνει σε ένα τριάστερο με 140 τη βραδιά. Πού σκέφτεσαι να τα χαλάσεις τα 13 χιλιάρικα αν όχι στη διαμονή, στα μπουζούκια της Ισλανδίας;
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.328
Kάποιος που λέει ότι διαθέτει 13 χιλιάρικα δεν ψάχνει για τα πιο φθηνά ούτε δέχεται να μείνει σε ένα τριάστερο με 140 τη βραδιά. Πού σκέφτεσαι να τα χαλάσεις τα 13 χιλιάρικα αν όχι στη διαμονή, στα μπουζούκια της Ισλανδίας;
Έχεις ακόμη όρεξη να χαλάς "σάλιο", σε παραδέχομαι. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.617
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom