Ισοθερμικά εσώρουχα

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αγαπητε συμφορουμιτη και βασιλια των spammers ΧRISTOS71, ενα θα πω και μετα θα σωπασω και αυτο γιατι ειμαι σοβαρο ατομο και δεν θελω να χαλαμε τα τοπικ των λοιπων συναδελφων.
Σε καμια περιπτωση λοιπον δεν προτιμω τα εκφυλα εσωρουχα τα οποια με καθε ευκαιρια επιδεικνυεις στο φορουμ( μαλλον τα ορεγεσαι τι να αλλο να πω) και αυτο διοτι προτιμω να ψωνιζω απο το μαγαζι της Ann Summers και οχι απο το ξεπεσμενο agent provocateur!!!
Τελειωνω με αυτο προσπαθωντας να σταματησω την καταφορη επιθεση που δεχομαι εδω και καιρο απο σενα.....
Αντε πηγαινε μεσιε και αγορασε καμια ΣΚΕΛΕΑ σε μαυρο, γκρι και πρασινο χρωμα που ταιριαζει και στην ηλικια σου και ασε μας εμας τα κοριτσακια να χαιρομαστε την γλυκια μας νιοτη ΧΩΡΙΣ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ:haha:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Gια όποια κυρία ενδιαφερεται να μαθει απο που εχει προμηθευτει το παρων σετακι η λατρευτη Ευαγγελία σας δίνω το λίνκ Spitalfields Market - Visit London.
Α χρήστο, αδιάβαστο σε βρίσκω. Η ευαγγελία δεν εμπιστεύεται τα πολύτιμα εσώρουχα της στα χέρια των SPitalfields. Με τη γνωστή ιταλική φινέτσα που τη χαρακτηρίζει, διαλέγει μόνο από εδώ London Soho store | Agent Provocateur | Opulent lingerie UK

οπότε είναι πιο πιθανό να τη δεις έτσι

ai.dailymail.co.uk_i_pix_2008_05_06_article_1018344_01279C7C00000578_581_468x868.jpg
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγω παντως στο Βερολινο θα αφησω στη μπαντα τα γαλλικα δαντελενια εσωρουχα μου και θα βαλλω τις σωβρακοφανελες του παππου! Μην παθω και μητρικα!:haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω παντως στο Βερολινο θα αφησω στη μπαντα τα γαλλικα δαντελενια εσωρουχα μου και θα βαλλω τις σωβρακοφανελες του παππου! Μην παθω και μητρικα!:haha::haha:
Eγω θα σου προτεινα να ντυθεις σαν την Μαρλεν Ντιτριχ στο "Blue Angel":haha::haha:
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Για ισοθερμικά μπορείται να πάτε και σε WOODLAND ή και σε μαγαζιά που έχουν εξοπλισμό για σκι. Έχω ισοθερμικά λόγο σκι και μου φαίνεται λίγο κάπως το να τα φοράω στην πόλη, είναι ιδανικά για σπορ γιατί αποβάλουν τον ιδρώτα την ώρα της ασκησης και δεν κρυώνεις, δεν τα φοράμαι για να ζεσταθούμε στο βουνό.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
αγαπητε συμφορουμιτη και βασιλια των spammers ΧRISTOS71, ενα θα πω και μετα θα σωπασω και αυτο γιατι ειμαι σοβαρο ατομο και δεν θελω να χαλαμε τα τοπικ των λοιπων συναδελφων.
Σε καμια περιπτωση λοιπον δεν προτιμω τα εκφυλα εσωρουχα τα οποια με καθε ευκαιρια επιδεικνυεις στο φορουμ( μαλλον τα ορεγεσαι τι να αλλο να πω) και αυτο διοτι προτιμω να ψωνιζω απο το μαγαζι της Ann Summers και οχι απο το ξεπεσμενο agent provocateur!!!
Τελειωνω με αυτο προσπαθωντας να σταματησω την καταφορη επιθεση που δεχομαι εδω και καιρο απο σενα.....
Αντε πηγαινε μεσιε και αγορασε καμια ΣΚΕΛΕΑ σε μαυρο, γκρι και πρασινο χρωμα που ταιριαζει και στην ηλικια σου και ασε μας εμας τα κοριτσακια να χαιρομαστε την γλυκια μας νιοτη ΧΩΡΙΣ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ:haha:

1) ψεμα πρώτο !!! δεν ειμαι ο βασιλιάς των spammer άλλο μελος εχει το στεμμα και το ξερεις !!
2) η αγορα των spitafields ειναι δική σου πρόταση στις αγορες του κόσμου και ειδικά για το Λονδίνο .
3)σκελέες δεν φοράω...δεν μου το επιτρεπει η ηλικία μου ...μιας και ειμαι μόλις 38 ετων και οχι 50+ που ειναι οι δικές σου πάρέες και κυκλοφορείτε έτσι .........:shock::shock::shock:


5 ) θελω να ζητησω συγνώμη απο το μέλος EFOUL για τα offtopic μηνυματα μου :D:D
δεχθηκα άδικη επίθεση απο το Μελος Ευαγγελία και έπρεπε να απαντήσω :D:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν καταλαβαινω τι κακο βρισκετε στην αγορα των spitalfields.
να υπενθυμισω οτι εδω και 10 μηνυματα ειμαστε OFF TOPIC??
Does this ring a bell??:cool:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.872
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
καλησπερα παιδια! 14 με 20 Δεκεμβρη αναχωρουμε για Πραγα. Λενε οτι παντα κανει πολυ κρυο τον χειμωνα εκει. Να εξοπλιστουμε λετε με ισοθερμικα εσωρουχα? φανελα - κολαν. Ή θα το αντεξουμε κ ετσι? πιανει παντα τοσο πολυ κρυο εκεί?
οπου κ να κοιταξα θελουμε γυρω στα 80 ευρω για 2 σετ. ξερετε κανα καταστημα on line καπως οικονομικό?
αν θες, μπορείς να τα αγοράσεις και στην πόλη της Πράγας.
Από που;
απο την γνωστή γερμανική πολυεθνική ένδυσης C&A


Εδώ, Welcome to C&A | 04 Pobo?ky
δίνοντας τη λέξη Praha θα σου βγάλει διευθύνσεις και τηλέφωνα των καταστημάτων.!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συμφωνω με τον Θανο! Εχω αγορασει και εγω απο την συγκεκριμενη εταιρεια οταν βρισκομουν στην Γερμανια ισοθερμικα εσωρουχα!! Οχι για μενα ομως...
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Το ξαναλέω τα ισοθερμικά δεν τα φοράμε για να μην κρυώνουμε τα φοράμε την ώρα της άσκησης για να αποροφούν τον ιδρώτα
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Για ισοθερμικά μπορείται να πάτε και σε WOODLAND ή και σε μαγαζιά που έχουν εξοπλισμό για σκι. Έχω ισοθερμικά λόγο σκι και μου φαίνεται λίγο κάπως το να τα φοράω στην πόλη, είναι ιδανικά για σπορ γιατί αποβάλουν τον ιδρώτα την ώρα της ασκησης και δεν κρυώνεις, δεν τα φοράμαι για να ζεσταθούμε στο βουνό.
έχεις δίκιο δεσποινίς. καθώς και οι ορειβάτες για να είναι πιο ελαφρά ντυμένοι και να κινούνται εύκολα. Ένα μεγάλο θερμόμετρο μέσα στην πόλη του Τουρκού έγραφε -32 C
και δεν το πίστευα....το ίδιο και σε μια άλλη πόλη της Σιβηρίας -32C
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom