Ισπανία Ισπανια για πρωτη φορα...που και πως;

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.282
Κάτι πιο προσιτό(σε σχέση με το προηγούμενο που έβαλα) στο Μπιλμπάο είναι το agape.Καλή τοπική κουζίνα.
 

vlitou

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
Γειά σε όλους! Έκλεισα ταξίδι για Ισπανία τέλος Μαρτίου. Φτάνουμε Κυριακή μεσημέρι Βαρκελώνη και επιστροφή από Μαδρίτη Δευτέρα, μεσημέρι ξανά. Μια εβδομαδα γεμάτη. Έχετε καμία ιδέα πως να μοιράσω τις μέρες; Γενικά είμαστε γρήγοροι ταξιδιώτες, περπατάμε πολύ και δεν είμαστε τόσο των μουσείων.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Δεν έχω πάει ακόμη Μαδρίτη αλλά Βαρκελώνη είναι η αγαπημένη πόλη μου.
Ετοιμάσου να λιώσεις στο περπάτημα. Όπου και αν πας η πόλη είναι υπαίθριο μουσείο.... μείνε όσο μπορείς στη θάλασσα κοντά και κάνε βόλτες.... Barceloneta, γοτθική συνοικία, Exaimple, πλατείες....η πόλη είναι τρέλα!!!
Ετοιμαζόμαστε να τρέξουμε Μαραθώνιο στην πόλη τον Μάρτιο και θέλω να τραβήξω όσες περισσότερες εικόνες και αέρα βαρκελώνης μπορώ πριν ...κατά την διάρκεια του αγώνα 42χλμ και μετά για τρεις μέρες στη πόλη!
Για την Βασίλισσα δεν έχω ακόμα ιδέα αλλά με έχει μαγέψει η πόλη της Καταλονίας
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γειά σε όλους! Έκλεισα ταξίδι για Ισπανία τέλος Μαρτίου. Φτάνουμε Κυριακή μεσημέρι Βαρκελώνη και επιστροφή από Μαδρίτη Δευτέρα, μεσημέρι ξανά. Μια εβδομαδα γεμάτη. Έχετε καμία ιδέα πως να μοιράσω τις μέρες; Γενικά είμαστε γρήγοροι ταξιδιώτες, περπατάμε πολύ και δεν είμαστε τόσο των μουσείων.
Πιθανότατα θα έβαζα 3-4 βράδια Βαρκελώνη, 1-2 Σαραγόσα ή Βαλένθια και 2-3 Μαδρίτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.455
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom