Ιστορία του Μήνα - Ιούλιος - Οκτώβριος 2016

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Μόλις τελείωσε το διάβασμα και ψήφισα. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ελάτε, αύριο λήγει ο διαγωνισμός!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Αυτοί είναι οι φιναλίστ!

1η θέση
ο @travelbreak με την ιστορία Alaska - Road trip 2016

2η θέση
ο @giannismits με την ιστορία Welcome to Sarajevo! (Bosnia & Herzegovina trip) με ολίγον Βελιγράδι!

3η θέση
ο @KonstantinosAlyona με την ιστορία Здесь начинается Россия

Συγχαρητήρια στους νικητές και ευχαριστούμε όλους τους συγγραφείς για τις ταξιδιωτικές τους ιστορίες! :clap:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
3/3 αυτή τη φορά και η επιλογή ήταν πανεύκολη. Συγχαρητήρια σε όλους και όλες!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Ευχαριστώ παιδιά μου για τις 16 ψήφους και τη 2η θέση. Το χάρηκα γιατί είναι μια ιστορία που αγαπώ ιδιαίτερα και ένα ταξίδι πολύ ενδιαφέρον πολύ διαφορετικό στο οποίο περάσαμε εξαιρετικά.

Συγχαρητήρια σε όλους. Εύχομαι γρήγορα επιστροφή στην κανονικότητα μας, γρήγορα καινούρια ταξίδια, νέες εμπειρίες και νέες ιστορίες. Πάνω απ' όλα υγεία και ελευθερία!

Κλείνω με το εξαιρετικό τραγούδι των U2 - Miss Sarajevo με εικόνες από το ντοκιμαντέρ του Bill Carter που κατέγραψε την περίοδο του πολέμου στη Βοσνία.

 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Μπράβο και συγχαρητήρια σε όλους τους συγγραφείς.

Μόνον 1/3 αυτήν την φορά.Φαίνεται ότι δεν έπιασα την τάση...

Μάλλον δεν αυξήθηκαν αυτοί που ψήφισαν.Πρόχειρα κοιτώντας είναι γύρω στους 50-55 κάθε φορά(με ελάχιστες εξαιρέσεις στους 70-75).Τώρα ήταν λιγότεροι.
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
525
Likes
2.547
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Και εγώ αναρωτιέμαι γιατί δεν ψηφίζουν τα μέλη, αφού οι ιστορίες διαβάζονται από πολλούς. Είναι ένα μικρό ευχαριστώ προς αυτούς που ξόδεψαν μπόλικο χρόνο για να γράψουν τις εμπειρίες τους... Αυτή την φορά είχα 2/3, μπράβο σε όλους σας! :)
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.324
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Σας ευχαριστώ για τη προτίμηση.
Πιστεύω ότι ψηφίσατε πιο πολύ τον προορισμό, για τον οποίο δεν έχουν γραφτεί πολλά στο φόρουμ, και όχι τόσο τη γραφή. Ήταν ένα ονειρικό ταξίδι, που με το καλό να φύγει αυτό το κακό που μας βρήκε πρόσφατα, το συστήνω σε όσους το αντέχουν οικονομικά. Θα μου άρεσε να δω κάποιον να πηγαίνει περίοδο εκτός καλοκαιριού, όπως πάνε στην Ισλανδία, για να δω διαφορετικές εικόνες.
Μπράβο και στις υπόλοιπες όμορφες ιστορίες.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.009
Σας ευχαριστώ για τη προτίμηση.
Πιστεύω ότι ψηφίσατε πιο πολύ τον προορισμό, για τον οποίο δεν έχουν γραφτεί πολλά στο φόρουμ, και όχι τόσο τη γραφή. Ήταν ένα ονειρικό ταξίδι, που με το καλό να φύγει αυτό το κακό που μας βρήκε πρόσφατα, το συστήνω σε όσους το αντέχουν οικονομικά. Θα μου άρεσε να δω κάποιον να πηγαίνει περίοδο εκτός καλοκαιριού, όπως πάνε στην Ισλανδία, για να δω διαφορετικές εικόνες.
Μπράβο και στις υπόλοιπες όμορφες ιστορίες.

Εμένα μου άρεσαν και οι φωτογραφίες σου. Και κάποια τοπία μου θύμισαν επαρχιακές πόλεις Αργεντινής που αγαπώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom