Ιστορία του Μήνα - Μάιος - Ιούλιος 2015

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Συγχαρητήρια για τις ιστορίες και συνοδευτικές φωτογραφίες. Είναι πολύ να ζητήσω να διορθωθεί το κόμμα στον τίτλο της δεύτερης νικήτριας ιστορίας; Γιατί πάσχουμε και από ένα OCD.
 
Last edited:

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.888
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Συγχαρητήρια σε όλους. 2/3 κι εγώ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.603
Likes
12.423
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Συγχαρητήρια για τις ιστορίες και συνοδευτικές φωτογραφίες. Είναι πολύ να ζητήσω να διορθωθεί το κόμμα στον τίτλο της δεύτερης νικήτριας ιστορίας; Γιατί πάσχουμε και από ένα OCD.
Πως μπορώ να αρνηθώ; :p
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Συγχαρητήρια για τις ιστορίες και συνοδευτικές φωτογραφίες. Είναι πολύ να ζητήσω να διορθωθεί το κόμμα στον τίτλο της δεύτερης νικήτριας ιστορίας; Γιατί πάσχουμε και από ένα OCD.
Αν δεν το επισήμανες,δεν θα το πρόσεχα!
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Σας ευχαριστώ πολύ για τη δεύτερη θέση στο διαγωνισμό ! Ελπίζω να κατάφερα να κάνω μια καλή παρουσίαση της περιοχής μέσα από την φωτοιστορία μου...Τα συγχαρητήριά μου σε όλους τους συμμετέχοντες!
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Συγχαρητήρια σε όλους που έγραψαν τις ιστορίες, του παρόντος διαγωνισμού, μερικοί από τους οποίους είναι αγαπημένοι μου συγγραφείς όπως η @alexandra80, o @vasnorth και ο @panlek30. Συγχαρητήρια σε όσους γράφουν ιστορίες.
Ευχαριστώ όλους αυτούς που ψήφισαν την ιστορία μου και ευχαριστώ και αυτούς που δεν την ψήφισαν.
Ευχαριστώ όλους αυτούς που διάβασαν την ιστορία μου.
Από το ταξίδι αυτό στο Ρίο, μου έμεινε ένας φίλος. Ο Regis. Τον έχω βρει δυο φορές από τότε. του τηλεφωνώ και με περιμένει στο αεροδρόμιο.
Με έχει πάει στο μπαρ που παίζει η μπάντα του και έχω περάσει υπέροχα.
Σάμπα και πάλι σάμπα. Ευτυχία. Αυτό είναι το Ρϊο

Στην υγεία όλων αυτών που ψήφισαν, δεν ψήφισαν, διάβασαν την ιστορία μου θα πιω από ένα ποτήρι Ardbeg, στην υγεία του καθ' ενός. Για να έχουμε υγεία, να ταξιδεύουμε.
Ευχαριστώ για την αποδοχή της ιστορίας για το Ρίο. Σάμπα και πάλι σάμπα.
Αυτό είναι το Ριο! (Αλλά δυστυχώς όχι μόνο αυτό).
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.100
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom