Ιστορία του μήνα Απρίλιος/Μάιος 2009

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Συγχαρητήρια σε νικητές και μη και από εμένα! Καλή χρονιά να έχουμε με όμορφα ταξίδια και καλογραμμένες ιστορίες!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.536
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά, πολλά ευχαριστώ για τις ψήφους και την πρωτιά.

Συγχαρητήρια σε όλους και χρόνια πολλά, με πολλή υγεία.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Συγχαρητήρια στους νικητές! Αυτή την φορά πέτυχα μόνο την μία από τις 3.

Υ.γ. Επίσης μια παρατήρηση. "Αχτι" το έχω να κερδίσει μια φορά μια θέση η Lullu με τις τελείως ξεχωριστές ιστορίες της. Ξεχωρίζουν μεν αλλά δεν κερδίζουν.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Επίσης μια παρατήρηση. "Αχτι" το έχω να κερδίσει μια φορά μια θέση η Lullu με τις τελείως ξεχωριστές ιστορίες της. Ξεχωρίζουν μεν αλλά δεν κερδίζουν.
Προσυπογράφω!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Παρομοίως! Γι αυτό και την μία μου ψήφο την έδωσα στο Λίβανο.

Από την άλλη, αν μετρήσει κανείς τον αριθμό των ψηφισάντων επί του συνόλου των μελών του τράβελστορις, το αποτέλεσμα είναι έτσι κι αλλιώς φτωχό. Όλες μαζί οι ιστορίες αθροίζουν 146 κουκιά, δηλαδή μιλάμε για 50-60 ψηφοφόρους. Άμα σκεφτείς ότι οι διαγωνιζόμενοι είναι 20, και κατά τεκμμήριο ψηφίζουν τον εαυτό τους...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Συγχαρητήρια στους νικητές! Αυτή την φορά πέτυχα μόνο την μία από τις 3.

Υ.γ. Επίσης μια παρατήρηση. "Αχτι" το έχω να κερδίσει μια φορά μια θέση η Lullu με τις τελείως ξεχωριστές ιστορίες της. Ξεχωρίζουν μεν αλλά δεν κερδίζουν.
πετυχα 2 στις 3 ....

για τις ιστοριες της lullu συμφωνω
η 3η ιστορια που ψηφισα ήταν της Καππαδοκιας (ίσως γιατί θελω πολυ να πάω) , αυτη τη φορά είχε 2 ιστορίες και μοιραστηκαν οι ψηφοι , κρίμα ... :xmas_sad:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.521
Likes
7.771
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
,:xmas_lol:,παιδια ευχαριστω για την υποστηρηξη!!!!! αυτο σημαινει πως θα γραφω μεχρι να κερδίσω?????? αλλομονο σε εσας και στα ματια σας!!!!!:xmas_lol::xmas_lol:
καλη χρονια!!!!!!!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Παρομοίως! Γι αυτό και την μία μου ψήφο την έδωσα στο Λίβανο.

Από την άλλη, αν μετρήσει κανείς τον αριθμό των ψηφισάντων επί του συνόλου των μελών του τράβελστορις, το αποτέλεσμα είναι έτσι κι αλλιώς φτωχό. Όλες μαζί οι ιστορίες αθροίζουν 146 κουκιά, δηλαδή μιλάμε για 50-60 ψηφοφόρους. Άμα σκεφτείς ότι οι διαγωνιζόμενοι είναι 20, και κατά τεκμμήριο ψηφίζουν τον εαυτό τους...


νομίζω πως απαγορεύεται ή έχουν αυτό το δικαίωμα;;;;;;;;;
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
,:xmas_lol:,παιδια ευχαριστω για την υποστηρηξη!!!!! αυτο σημαινει πως θα γραφω μεχρι να κερδίσω?????? αλλομονο σε εσας και στα ματια σας!!!!!:xmas_lol::xmas_lol:
καλη χρονια!!!!!!!!
Τα μάτια μας μια χαρά είναι Λουλού μου, αλίμονο στα χέρια σου να λες. Και εγώ θέλω να σε προτρέψω να γράφεις. Όχι για να κερδίσεις, αυτό λίγο με νοιάζει, αλλά για να έχω εγώ να διαβάζω. Για κάτι ιστορίες όπως οι δικές σου, του Γιώργου, της κυρίας Αδαμαντίδου και μερικών άλλων νομίζω ότι μένουμε.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Συγχρητήρια!!
Εκτός απο τον νικητή, δεν θυμάμαι ποιούς άλλους δύο ψήφισα... (αλτσχάιμερ, οκ...μην το πείτε...)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom