Ιστορία του μήνα - Απρίλιος - Μάιος 2014

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Έτοιμος ο διαγωνισμός!

Συνεχίζουμε με 15 ταξιδιωτικές ιστορίες γραμμένες την άνοιξη του 2014.

Έχετε 20 μέρες να τις θυμηθείτε και να τις διαβάσετε και μέχρι 3 ψήφους προτίμησης.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.194
Όσο πιο πρόσφατες είναι οι ιστορίες,τόσο πιο εύκολα τις θυμόμαστε και ψηφίζουμε γρήγορα.Ψηφίσαμε λοιπόν,βάλαμε και στοίχημα αυτήν την φορά(!) και περιμένουμε τα αποτελέσματα.
 

KostasLia

Member
Μηνύματα
311
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
για Βαλκάνια το κόβω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Οκ και από μένα. Πράγματι η ψηφοφορία αυτή ήταν από τις πιο δύσκολες.
Δυστυχώς λόγω κανόνων δεν μπόρεσα να ψηφίσω όλες τις ιστορίες που ήθελα,ας με συγχωρέσουν αυτοί που αναγκαστικά αδικήθηκαν..ευχαριστούμε πάντως όλους τους συμμετέχοντες για τις υπέροχες ιστορίες τους!!!
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.447
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ονειρεμένο Ταξίδι
περου
Κι εγώ η αλήθεια είναι ότι ήθελα άλλη μια ψήφο... αλλά ας είναι... Αφού μόνο 3μας επιτρέπουν:rolleyes-80::rolleyes-80:
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.449
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Σαββατοκύριακο ενόψει ευκαιρία για μελέτη ;):):rolleyes:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Προετοιμάζεστε για παρέλαση ή για τη συνάντηση του travelstories?
Γιατί τον παραμελήσατε τον διαγωνισμό και δεν πρέπει. Λίγες μέρες έχουν μείνει ακόμα. Ψηφίστε!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ο διαγωνισμός τελείωσε και αυτοί είναι οι νικητές:

1η θέση

ο @hydronetta με την ιστορία Αρμένικη βίζιτα

2η θέση
ο @jousis με την ιστορία Απολαυστικό Χανάμι

3η θέση
ο @gelf με την ιστορία Στις μπυραρίες της Πράγας – Σύντομη ταξιδιωτική ιστορία μπυροποσίας

Συγχαρητήρια για τις εξαιρετικές σας ιστορίες και πολλά ευχαριστώ σε όλους τους συγγραφείς που μοιράστηκαν μαζί μας τα ταξίδια τους.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
Συγχαρητήρια σε όλους τους που έγραψαν τις ιστορίες, του παρόντος διαγωνισμού. Συγχαρητήρια σε όσους γράφουν ιστορίες.
Συγχαρητήρια στον @hydronetta, όχι μόνο για την άξια πρώτη θέση, αλλά και γιατί η ιστορία του ήταν αφορμή, για το ταξίδι μου στην Αρμενία.
Συγχαρητήρια στον @jousis. Επειδή έχω πάει μερικές φορές Ιαπωνία (επαγγελματικά ταξίδια), απέδωσε εξαιρετικά το θέμα.
Συγχαρητήρια προς όλους τους συγγραφείς.

Ευχαριστώ όλους αυτούς που ψήφισαν τις ιστορίες μου και ευχαριστώ και όλους αυτούς που δεν τις ψήφισαν.
Στην υγεία όλων αυτών που ψήφισαν, δεν ψήφισαν, διάβασαν τις ιστορίες μου, θα πιω από ένα ποτήρι Pilsner Urquel και από μια μπουκάλα Rioja, στην υγεία του καθ' ενός.
Για να έχουμε υγεία, να ταξιδεύουμε.

Και μια απαραίτητη διευκρίνηση. Στην ιστορία "Στις μπυραρίες της Πράγας – Σύντομη ταξιδιωτική ιστορία μπυροποσίας", μετά την αλλαγή στο άλμπουμ του φόρουμ, χάθηκαν οι φωτογραφίες και η οργάνωση του κειμένου. Προσπάθησα να το συμμαζέψω, έβαλα πάλι μερικές φωτογραφίες, αλλά δεν τα κατάφερα πλήρως.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλα
Τί κάνω εγώ εκεί ψηλά με τα τέρατα (και το ζώο) του travelstories; Πρέπει να πάψω να είμαι τόσο ταπεινός τελικά. Μεγάλο ελάττωμα. Ίσως το μόνο μου.

Που είναι η ιστορία του @panius (για να λέω οτι τον έσκισα) ; Μαζί τις γράφαμε.

Χίλια ευχαριστώ για τις αναγνώσεις (δε με νοιάζουν οι διακρίσεις).
αλλά ένα ρεμάλι δεν μπορούσε να με ειδοποιήσει να ισοφαρίσω το γουρούνι;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Και μια απαραίτητη διευκρίνηση. Στην ιστορία "Στις μπυραρίες της Πράγας – Σύντομη ταξιδιωτική ιστορία μπυροποσίας", μετά την αλλαγή στο άλμπουμ του φόρουμ, χάθηκαν οι φωτογραφίες και η οργάνωση του κειμένου. Προσπάθησα να το συμμαζέψω, έβαλα πάλι μερικές φωτογραφίες, αλλά δεν τα κατάφερα πλήρως.
Καλημέρα,

Δεν πειράξαμε εμείς κάτι στις φωτογραφίες - βλέπω ότι οι φωτογραφίες έχουν διαγραφεί από την αρχική τους πηγή που ήταν το imageshack.

Αν χρειάζεσαι βοήθεια σε κάτι στείλε μου μήνυμα να το δούμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.643
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom