Ιστορία του μήνα - Απρίλιος - Μάιος 2014

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ευχαριστώ θερμά για άλλη μια φορά για την τιμή που μου έκαναν οι φίλοι συμφορουμίτες. Ομολογώ ειλικρινά δεν περίμενα τη πρωτιά, μάλιστα ούτε καν θέση στο πόντιουμ. Τόσο που (ενώ συνήθως απέχω από ψηφοφορίες που συμμετέχω) αυτή τη φορά ψήφισα. Υπήρχαν πολύ καλές ιστορίες.
Εντούτοις για μένα το καλύτερο βραβείο είναι οι ιστορίες μου να αποτελούν έμπνευση για μελλοντικούς ταξιδιώτες και χαίρομαι που αυτό έλαβε σάρκα κι οστά στην περιπτωση του @gelf . Αυτό είναι το σημαντικότερο βραβείο όλων.
Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους.
Ας συνεχίσουμε το γράψιμο ιστοριών. Για μας πρωταρχικά και για όλους όσους μας διαβάζουν
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Που είναι η ιστορία του @panius (για να λέω οτι τον έσκισα) ; Μαζί τις γράφαμε.
Δηλαδη δεν με ψηφισες;;; Να εκνευριστω??? Χαχαχα!!! Μπορεις να το πεις ανετα. Την αποδεχομαι την ηττα αν και το δικο μου ταξιδι ηταν city break στο τοκυο, ενω εσυ εκανες μετακομιση που λεει ο λογος. Εγω παντως σε ψηφισα και πολυ χαρομαι που κερδισες και κυριως που εκανες επανεμφανιση!!! Αντε να σε βλεπουμε πιο συχνα απο δω και περα.

Συγχαρητήρια και στους υπολοιπους νικητες. 4 αγαπημενοι συγγραφεις μαζι... δυσκολα τα πραγματα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom