Ιστορία του μήνα - Απρίλιος 2010/ Μάιος 2010

Ιστορία του μήνα - Απρίλιος 2010/ Μάιος 2010 (3 ψήφοι)

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Πω, πω! Απ' τη μια χάρηκα γιατί θα θυμηθώ παλιές και πολύ αγαπημένες ιστορίες αλλά απ' την άλλη δεν θα ξέρω ποια να πρωτοψηφίσω! Μήπως να κάναμε αυτό που προτείνει ο hydronetta έστω για μια φορά να δούμε πώς θα πάει; Είναι κρίμα σε έναν διαγωνισμό να μπαίνουν τόσο πολλές αγαπημένες ιστορίες και να μπορούμε να διαλέξουμε μόνο τρεις.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αφεντικό γιατί δεν το κάνουμε σαν την Eurovision να δίνουμε 12,10,8....1 έτσι να έχει πιο σασπενς η ψηφορορία. Ξέρω θα μου πεις πολλή δουλειά για τους mods
Τα σπάει η ιδέα! Τώρα μένει μόνο να βρούμε έναν εθελοντή να μετράει τα κουκιά :D
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
α εγω ευχαριστως, ειμαι γνωστος λατρης των (βλ. πρωτευουσες) (οχι των actual κουκιων).
Αναλαμβανω ομως μετα απ αυτο τον μηνα γιατι τωρα διαγωνιζομαι....
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Δεν έχει σημασία νομίζω σπύρο μου, ούτως ή αλλως αν θα ισχύσει θα είναι από τον επόμενο διαγωνισμό, πάντως και γω διατίθεμαι
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
και γω φυσικα διατιθεμαι να το κανω:D
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Εμένα μία ιστορία μου άρεσε πάρα πολύ, και άλλες δύο αρκετά, και αυτές τις 3 θα ψηφίσω και είμαι σίγουρη πως θα κερδίσουν με διαφορά! Μια χαρά μου αρκούν οι 3 ψήφοι! Αν και το σύστημα eurovision που προτάθηκε μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.028
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Αν θελετε νοθειες και ιντριγκες προσθεστε κι εμενα στους καταμετρητες...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Τα σπάει η ιδέα! Τώρα μένει μόνο να βρούμε έναν εθελοντή να μετράει τα κουκιά :D
Eθελοντές ευρέθησαν ακόμα κι από τους mods, κι αφού σου αρέσει η ιδέα προχωράμε στην υλοποίηση: et le dernier mais non le moins l'histoire de .... douze points
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.028
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Αυτο θα ηταν ωραιο αν βλεπαμε στο τελος τι ψηφισε ο καθενας. Αν βλεπουμε μονο τα τελικα μονο για αυτον που θα μετρα τις ψηφους θα εχει ενδιαφερον. Οι αλλοι σιγα, αντι για 30 ξερω γω που εχει πχ η πρωτη ιστορια, τωρα θα εχει 200...Ε και, τι θα αλλαξει;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.579
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom