• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ιστορία του μήνα Ιούνιος / Ιούλιος 2009

getxowoman

Member
Τα γνωστά, 20 ιστορίες, 20 μέρες να ψηφίστετε τις 3 αγαπημένες σας ιστορίες.

Καλή ανάγνωση και καλή επιτυχία!!! :)

XRISTOS71

Member
:shock::shock: Σχεδόν 4 χρόνια στο forum βλέπω για πρώτη φορά δική μου ταξιδιωτική ιστορία σε διαγωνισμό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap:

Καλή επιτυχία σε όλους :D

ikarialover

Member
Ως καλή τραβελστορίτισσα έκανα το καθήκον μου και ψήφισα ύστερα από εντατικό διάβασμα! Καλή επιτυχία σε όλους!

_antonis_

Member
Παρασκευή, η δουλειά είναι πιο χαλαρή...Οπότε το'ριξα στο διάβασμα...
Έριξα τα ψηφουλάκια μου και εγώ (μια και ψήφο σε εκλογές δε με βλέπω να ρίχνω).
Καλή επιτυχία!

makisg

Member
<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD id=td_post_383726><!-- message, attachments, sig --><!-- message --><!-- google_ad_section_start -->Καλή επιτυχία σε όλους!<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message --><!-- sig -->
</TD></TR></TBODY></TABLE><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD id=td_post_383726><!-- message, attachments, sig --><!-- message --><!-- google_ad_section_start --><!-- google_ad_section_end --><!-- / message --><!-- sig --></TD></TR></TBODY></TABLE><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD id=td_post_383726><!-- / message --><!-- sig -->
</TD></TR></TBODY></TABLE><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD id=td_post_383726><!-- / message --><!-- sig -->
</TD></TR></TBODY></TABLE>

KLEOPATRA

Member
Μια πολυ πολυ δυνατη ιστορια αναμεσα στις υποψηφιοτητες.
Πιστευω θα πεσω μεσα και αυτη τη φορα.
Καλη επιτυχια σε ολους!!!

Σε αυτόν τον διαγωνισμό βρίσκεται και η ιστορία που στοίχειωσε τα ταξιδιωτικά μου πλάνα για έναν χρόνο και έμεινε ανεκπλήρωτο όνειρο. Ελπίζω να βγει πρώτη, κατάπρωτη.

Nedelja

Moderator
Μόλις έβγαλα κι εγώ την ύλη, κάποιες ιστορίες είναι πραγματικά φοβερές...
Καλή επιτυχία σε όλους!

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.172
Μέλη
34.720
Νεότερο μέλος
Δήμητρα98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom