Ιστορία του μήνα - Ιούνιος 2010/ Ιούλιος 2010

LULLU

Member
Μηνύματα
3.520
Likes
7.756
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Πράγματι πολλές και δυνατές ιστορίες ,καλή επιτυχία σε όλους...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να μας κανετε κι ένα εβδομαδιαιο ραπορτο πως παει η ψηφοφορία
Πχ πόσοι ψήφισαν ψήφοι πρώτης 5αδας (εννοείται χωρίς αναφορά στα ονόματα)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η elenara ξέρει τι γινεται με την ψηφοφορία, αλλά νομίζω ότι μέχρι τώρα είναι απογοητευτική η συμμετοχή, ελάχιστα άτομα έχουν στείλει την ψήφο τους...
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Ωραίες ιστορίες.
Ομολογώ ότι πολλές δεν τις είχα υπόψη μου.
 

Lia-Kostas

Member
Μηνύματα
24
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Βραζιλία
ψηφήσαμε και μεις...καλή επιτυχία σε όλους..μας δυσκολέψατε αρκετά μπορώ να πώ
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
:reading: Ψηφίσαμε, ψηφίσαμε! :clap:
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Η elenara ξέρει τι γινεται με την ψηφοφορία, αλλά νομίζω ότι μέχρι τώρα είναι απογοητευτική η συμμετοχή, ελάχιστα άτομα έχουν στείλει την ψήφο τους...
Δεν γίνεται να ψηφίζουμε απευθείας από αυτή τη σελίδα χωρίς να στέλνουμε μήνυμα; Εννοώ να υπάρχει φόρμα που να στέλουμε ψήφο, (όχι δηλαδή να είναι ανοιχτή η ψηφοφορία).. Πιστεύω είναι βασικός λόγος της μικρής συμμετοχής..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε καταλαβαίνω ποια θα ήταν η διαφορά, ένα κλικ η μία περίπτωση για να στείλεις πμ, και ένα κλικ η άλλη για να πας σε μια φόρμα. Εκτός αν κάτι άλλο εννοείς.

Πάντως τον τρόπο της ψηφοφορίας με πολλαπλές ψήφους και απόδοση πόντων τα μέλη τον ζήτησαν. Αν δούμε ότι η συμμετοχή προκύψει πολύ μικρή, δε θα το ξανακάνουμε και θα επιστρέψουμε στον προηγούμενο τρόπο.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Δε καταλαβαίνω ποια θα ήταν η διαφορά, ένα κλικ η μία περίπτωση για να στείλεις πμ, και ένα κλικ η άλλη για να πας σε μια φόρμα. Εκτός αν κάτι άλλο εννοείς.

Πάντως τον τρόπο της ψηφοφορίας με πολλαπλές ψήφους και απόδοση πόντων τα μέλη τον ζήτησαν. Αν δούμε ότι η συμμετοχή προκύψει πολύ μικρή, δε θα το ξανακάνουμε και θα επιστρέψουμε στον προηγούμενο τρόπο.
Πιστευω πως έχει διαφορά, αν έχεις ήδη διαβασει τις ιστορίες, και υπάρχει μία φορμα κλικ κλικ και ψήφισες ανά πάσα στιγμή.. Αν στειλεις μήνυμα ψάχνεις τον moderator, γράφεις μήνυμα, κάνεις copy-paste τους τιτλους των ιστοριών που ψηφίζεις ή γραφεις τον αριθμό τους και πληκτρολογείς τον βαθμό που δίνεις.. Μπορεί να ακούγεται μικρή η διαφορά αλλά πιστεύω παίζει ρόλο..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ok τώρα κατάλαβα τι εννοείς, εννοείς να υπάρχει έτοιμη φόρμα με τις ιστορίες και δίπλα ένα κουτάκι που να βάζεις τους πόντους κλπ. Αυτό θα ήταν πραγματικά ιδανικό αλλά δεν έχουμε τέτοια δυνατότητα δυστυχώς.

Πάντως δε χρειάζεται να ψάξεις κανέναν moderator για να ψηφίσεις, έχω βάλει το λινκ απευθείας στο πρώτο μήνυμα που περιγράφεται ο τρόπος ψηφοφορίας.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Συμφωνώ με την echo.
Το σύστημα με τους βαθμούς μου αρέσει και για μένα δεν ήταν κόπος να στείλω προσωπικό μήνυμα.
Η πλειοψηφία όμως απ οτι φαίνεται δεν μπήκε στη διαδικασία.Οπότε αν μείνει το σύστημα με τους βαθμούς αλλά να υπάρχει μια φόρμα με κουτάκι δίπλα στην κάθε ιστορία που απλα να γράφουμε το βαθμό που θέλουμε θα ήταν μάλλον καλύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom