Ιστορία του μήνα - Ιούνιος 2010/ Ιούλιος 2010

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.953
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Συγχαρητήρια σε όλους.
 

Lia-Kostas

Member
Μηνύματα
24
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Βραζιλία
συγχαρητηρια σε όλους,αντε και την επομενη φορα με περισσότερη συμμετοχή εύχομαι!!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Κρίμα που η συμμετοχή ήταν τόσο μικρή. Εκτιμώ απεριόριστα όσους μπαίνουν στον κόπο να γράψουν μια ιστορία και είναι κρίμα αυτές οι ιστορίες να μην διαβάζονται.
Μήπως να δοκιμάζαμε το σύστημα μια ακόμη φορά από Σεπτέμβρη όμως και όχι μέσα στον Αύγουστο; Δίνω μια πιθανότητα στο ότι πολύς κόσμος λείπει διακοπές και δεν είχε την ευκαιρία να συμμετέχει.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ας πω κι εγώ τη γνώμη μου ως μέλος και όχι ως mod.

Η εποχή (ντάλα καλοκαίρι) ίσως πραγματικά να μη βοήθησε τη συγκεκριμένη ψηφοφορία, αλλά μάλλον δε φταίει μόνο αυτό.

Εχω ψηφίσει σε όλες τις ψηφοφορίες, όποια εποχή κι αν αυτές λάμβαναν μέρος. Δε βαριέμαι να διαβάζω και δε βαριέμαι ούτε δυσκολεύομαι να γράφω κείμενα, όσο μεγάλα κι αν είναι.

Ομολογώ, ότι η τελευταία διαδικασία δε μου άρεσε. Διάβασα τις ιστορίες, επέλεξα αυτές που ήθελα και θεώρησα βαρετό και χρονοβόρο το να επιλέξω να στείλω μήνυμα, να σημειώσω ή να πάω "μπρος-πίσω" για να δω τα νούμερα ή τους τίτλους ή το συγγραφέα της ιστορίας ή όλα αυτά μαζί, για να ψηφίσω.
Άρα, θεωρώ ότι για να βαρεθώ εγώ να το κάνω αυτό, οι περισσότεροι θα βαρέθηκαν ακόμα περισσότερο.

Ο τρόπος που απλά τικάρεις την επιλογή για την ψήφο σου, μάλλον είναι πιο προσιτός για τον πολύ κόσμο, άρα το πιθανότερο είναι ότι θα υπάρχει και μεγαλύτερη συμμετοχή.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.953
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ομολογώ, ότι η τελευταία διαδικασία δε μου άρεσε. Διάβασα τις ιστορίες, επέλεξα αυτές που ήθελα και θεώρησα βαρετό και χρονοβόρο το να επιλέξω να στείλω μήνυμα, να σημειώσω ή να πάω "μπρος-πίσω" για να δω τα νούμερα ή τους τίτλους ή το συγγραφέα της ιστορίας ή όλα αυτά μαζί, για να ψηφίσω.
Άρα, θεωρώ ότι για να βαρεθώ εγώ να το κάνω αυτό, οι περισσότεροι θα βαρέθηκαν ακόμα περισσότερο.
Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου, αλλά νομίζω ότι και το καλοκαιράκι έπαιξε ρόλο.
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Παιδιά συγγνώμη που είμαι τόσο ανενεργός τελευταία, αλλά το καλοκαίρι μου ήταν αρκετά δύσκολο λόγω δουλειάς. Θα ήθελα απλά να ευχαριστήσω άπαντες για τις ψήφους και να εκφράσω τη χαρά μου που η ιστορία μου σας άρεσε τόσο. Εύχομαι να έχω στο μέλλον περισσότερο χρόνο για αφηγήσεις, καθότι από ταξίδια δόξα τω Θεό έχω κάνει πολλά και εξίσου αξιομνημόνευτα τα τελευταία ένα δύο χρόνια. Όταν αξιωθώ να κατσικωθώ να γράψω, με χαρά μου θα σας δώσω περισσότερο υλικό :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εύχομαι να έχω στο μέλλον περισσότερο χρόνο για αφηγήσεις, καθότι από ταξίδια δόξα τω Θεό έχω κάνει πολλά και εξίσου αξιομνημόνευτα τα τελευταία ένα δύο χρόνια. Όταν αξιωθώ να κατσικωθώ να γράψω, με χαρά μου θα σας δώσω περισσότερο υλικό :)
Αμήν. Ανομβρία έπεσε στο πεδίο των ταξιδιωτικών ιστοριών. Δώσε προτεραιότητα σε προορισμούς που δεν έχουν γραφτεί λίγες ή καθόλου ιστορίες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom