Ιστορία του μήνα - Σεπτέμβριος 2010/ Οκτώβριος 2010

Ιστορία του μήνα - Σεπτέμβριος 2010/ Οκτώβριος 2010


  • Total voters
    35
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και σε αυτές τις δυο ιστορίες (δεν τις έχω δει όλες) δεν φαίνονται οι φωτογραφίες δυστυχώς
http://www.travelstories.gr/community/threads/Χώρες-των-δύο-ημερών-Μπαχρέιν-Κατάρ.22580/
(φαίνονται μόνο στην ροή των μηνυμάτων, όχι στα κεφάλαια, αν καταλαβαίνετε τι εννοώo_O)
http://www.travelstories.gr/community/threads/Δαλματικές-ακτές-Βουδαπέστη-οδικώς.22785/
http://www.travelstories.gr/community/threads/5-ημέρες-στο-γοητευτικό-Παρίσι.22810/
Βέβαια δεν ξέρω αν μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα σε κάθε περίπτωση, ιδίως αν ο συγγραφέας είναι ανενεργός.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Οι φωτογραφίες στην πρώτη ιστορία αποκαταστάθηκαν. Στις άλλες δύο δυστυχώς δε γίνεται.

Οσες ιστορίες περιελάμβαναν φωτογραφίες ως συνημμένα αρχεία ή φωτογραφίες από τα παλιά προσωπικά άλμπους (της προηγούμενης μορφής του forum), δυστυχώς κατά τη μεταφορά χάθηκαν.

Πριν λίγο καιρό έγινε μια ακόμα αλλαγή στα τωρινά φωτογραφικά άλμπουμς, όπου και σε αυτή την περίπτωση κάποιες φωτογραφίες εξαφανίστηκαν από τις ταξιδιωτικές ιστορίες.

Edit: Αλλη περίπτωση που μπορεί οι φωτογραφίες να μην εμφανίζονται, είναι όταν η αρχική τους θέση είναι στο facebook, flickr , imageshack ή κάτι αντίστοιχο και αυτές αφαιρεθούν από εκεί, οπότε δεν είναι πλέον διαθέσιμες και στο forum.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οι συνημμένες φωτογραφίες μεταφέρθηκαν κανονικά, και σε οποιαδήποτε αλλαγή πάντα θα μεταφέρονται, γενικά λοιπόν ο καλύτερος τρόπος για φωτογραφίες μέσα στις ιστορίες είναι με συνημμένα αρχεία ;)
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Τι καταπληκτικές ιστορίες είναι αυτές; Έχω ήδη διαβάσει τις 6 και μου θα ψήφιζα άνετα τις 5!! Τι θα κάνω; Πώς θα ψηφίσω οέο;!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τελευταίες ημέρες και γι'αυτή την ψηφοφορία.
Για περάστε και οι υπόλοιποι.
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Να κάνω ένα σχόλιο; Μήπως είναι σχετικά λίγες οι 20 μέρες που δίνονται για τους διαγωνισμούς ιστοριών; Δεδομένου ότι πολλές ιστορίες είναι μεγάλες και φαντάζομαι αρκετά νέα μέλη δεν τις είχαν διαβάσει παλιότερα... Έχω πιάσει αρκετές φορές τον εαυτό μου να μην προλαβαίνει να τις διαβάσει όλες, αν και θέλω να τις απολαύσω και να ψηφίσω στο διαγωνισμό...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Να κάνω ένα σχόλιο; Μήπως είναι σχετικά λίγες οι 20 μέρες που δίνονται για τους διαγωνισμούς ιστοριών; Δεδομένου ότι πολλές ιστορίες είναι μεγάλες και φαντάζομαι αρκετά νέα μέλη δεν τις είχαν διαβάσει παλιότερα... Έχω πιάσει αρκετές φορές τον εαυτό μου να μην προλαβαίνει να τις διαβάσει όλες, αν και θέλω να τις απολαύσω και να ψηφίσω στο διαγωνισμό...
απ την αρχη του διαγωνισμου αυτο ισχυε και το αφησα και εγω ετσι.... παντως νομιζω οτι ιστορια και μερα δεν ειναι και ασχημα...
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Όντως, δεν είναι, αλλά άμα τρέχουν οι υποχρεώσεις..Το θέμα είναι να τις διαβάζουμε με ευχαρίστηση, όχι με άγχος! Τέλοσπάντων, κι εγώ μία παρατήρηση έκανα, μία πρόταση υπό σκέψη..
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
εγω παλι εχω αλλη απορια: πως το βλεπετε να οριζεται ο διαθεσιμος χρονος που θα εχουμε για να ολοκληρωσουμε ιστοριες ωστε να μπαινουν σε διαγωνισμο; ετσι γρηγορα οπως παει θα φτασουμε σε ενα σημειο που θα χρειαστει να φρεναρουν οι διαγωνισμοι. Ενας χρονος αερας λετε να ειναι καλα;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
εγω παλι εχω αλλη απορια: πως το βλεπετε να οριζεται ο διαθεσιμος χρονος που θα εχουμε για να ολοκληρωσουμε ιστοριες ωστε να μπαινουν σε διαγωνισμο; ετσι γρηγορα οπως παει θα φτασουμε σε ενα σημειο που θα χρειαστει να φρεναρουν οι διαγωνισμοι. Ενας χρονος αερας λετε να ειναι καλα;
προσωπικα συμφωνω, θα το συζητησουμε με την διαχειριστικη ομαδα.... :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom