Ιστορία του μήνα - Σεπτέμβριος 2010/ Οκτώβριος 2010

Ιστορία του μήνα - Σεπτέμβριος 2010/ Οκτώβριος 2010


  • Total voters
    35
  • Poll closed .

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.481
Likes
7.959
Βοηθεια!! Κατι πατησα και εφυγε η ιστορια του μηνα εκει οπου εμφανιζοταν ως highlight κατω απο τις μπαρες...........
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
εφυγε μαλλον επειδη τελειωσε η ψηφοφορια! :)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Προφανώς πάτησες το χ ( απόκρυψη ανακοίνωσης) στην πάνω δεξιά πλευρά του πλαισίου της ανακοίνωσης και γι'αυτό εξαφανίστηκε.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.481
Likes
7.959
Προφανώς πάτησες το χ ( απόκρυψη ανακοίνωσης) στην πάνω δεξιά πλευρά του πλαισίου της ανακοίνωσης και γι'αυτό εξαφανίστηκε.
Και πως το επαναφερω γιατι χανω τα σημαντικοτερα και οχι μονο την εκαστοτε ψηφοφορια ιστοριας??
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Και όχι τίποτα άλλο αλλά σκέφτηκα κι εγώ πως κάτι τέτοιο θα έχεις κάνει @varioAthens και πήγα να το κάνω κι εγώ να δω πως το ξαναεμφανίζεις μετά και το ΄χασα κι εγώ τώρα....:p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.481
Likes
7.959
Και όχι τίποτα άλλο αλλά σκέφτηκα κι εγώ πως κάτι τέτοιο θα έχεις κάνει @varioAthens και πήγα να το κάνω κι εγώ να δω πως το ξαναεμφανίζεις μετά και το ΄χασα κι εγώ τώρα....:p

xaxa... ωραια... για βοηθηστε μας καλε!! :)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Η συγκεκριμένη ψηφοφορία έτσι κι αλλιώς τελείωσε, οπότε δεν έχει νόημα να επαναφέρεις την ανακοίνωση.
Περίμενε την επόμενη ανακοίνωση και αν υπάρχει πρόβλημα και σε αυτή (πιθανότατα όχι), θα το δουν τότε τα μεγάλα κεφάλια, γιατί εμείς δεν μπορούμε να βοηθήσουμε.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.114
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Να πως γινονται οι παρεξηγησεις...

Βοηθεια!! Κατι πατησα και εφυγε η ιστορια του μηνα εκει οπου εμφανιζοταν ως highlight κατω απο τις μπαρες...........
Και όχι τίποτα άλλο αλλά σκέφτηκα κι εγώ πως κάτι τέτοιο θα έχεις κάνει @varioAthens και πήγα να το κάνω κι εγώ να δω πως το ξαναεμφανίζεις μετά και το ΄χασα κι εγώ τώρα....:p
Συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.134
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom