Ιστορία του μήνα Φεβρουάριος/Μάρτιος 2009

Ιστορία του μήνα Φεβρουάριος/Μάρτιος 2009 (3 ψήφοι)

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Το ζητήσατε και επέστρεψε η ιστορία του μήνα! Συνεχίζουμε από κει που είχαμε μείνει! :)


Η ιστορία του μήνα Φεβρουάριος/Μάρτιος 2009! :D

Λοιπόν οι ιστορίες είναι 20 και έχετε 20 μέρες να ψηφίσετε τις 3 αγαπημένες σας ιστορίες.

Καλή ανάγνωση και καλή επιτυχία!!!

Σημείωση έχω όριο να βάζω μέχρι 20 ιστορίες τη φορά, αν δείτε έχω βάλει 4 ιστορίες που μου είχανε μείνει απο τον Ιανουάριο, έβαλα Φλεβάρη και επειδή είχα κάποιες θέσεις κενές έβαλα και Μάρτη. Δεν επιλέγω όμως ποιές θα βάλω απο το Μάρτη, το πάω με τη σειρά που έχουν γραφτεί. Εννοείται πώς ποτέ δεν έχω παραλείψει να βάλω στο διαγωνισμό τελειωμένη ιστορία.

Επίσης να υπενθυμίσω ότι εδώ: http://www.travelstories.gr/awards.php , μπορείτε να βλέπετε ποιοι έχουν πάρει βραβεία και να πηγαίνετε στο προφίλ του μέλους και να βλέπετε για ποια ιστορία είναι το βραβείο και από ποιο διαγωνισμό.

Ευχαριστώ!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Και μιλάμε για πολλές δυνατές ιστορίες...δύσκολη η επιλογή αν και η μία ψήφος μου θα πάει στο Νικόλα...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Αυτά παθαίνετε για να μη διαβάζετε τις ιστορίες. Εγώ ψήφισα ήδη!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Και μιλάμε για πολλές δυνατές ιστορίες...δύσκολη η επιλογή αν και η μία ψήφος μου θα πάει στο Νικόλα...
Κάνει να λέμε ποιόν ψηφίζουμε? Και ποιός είναι ο Νικόλας?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Κάνει να λέμε ποιόν ψηφίζουμε? Και ποιός είναι ο Νικόλας?
Δε ξέρω αν κάνει αλλά δε βρίσκω κακό να πω πού θα πάει ας πούμε η μια μου ψήφος. Δε νομίζω να με παρεξηγήσει κανείς από τους υπόλοιπους...:D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Μια ερώτηση: Οι ιστορίες καταχωρούνται ανά μήνα όταν ξεκινούν να γράφονται ή όταν ολοκληρώνονται και καταχωρούνται στις σχετικές ενότητες;
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.279
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολη η γη
Μια ερώτηση: Οι ιστορίες καταχωρούνται ανά μήνα όταν ξεκινούν να γράφονται ή όταν ολοκληρώνονται;
εγω πιστευα οταν γραφονται αλλα ειναι ιστοριες με ημερομηνια ιανουαριος φεβρουαριος και μαρτιος

και το κλεισιμο τους αρ\σχετες ημερομηνιες
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μια ερώτηση: Οι ιστορίες καταχωρούνται ανά μήνα όταν ξεκινούν να γράφονται ή όταν ολοκληρώνονται και καταχωρούνται στις σχετικές ενότητες;
Τυπικό είναι αυτό περισσότερο, καταχωρούνται με βάση το πότε ξεκίνησαν, είναι ο πιο εύκολος τρόπος να τις ταξινομήσουμε. :)

Όταν πλησιάσουμε στις τρέχουσες ιστορίες, θα το τροποποιήσουμε αυτό. :)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Να δω με τόση αφοσίωση και διάβασμα που έχει να πέσει τι θα λέω στο αφεντικό που ήδη από το πρωί που ξεκίνησα να διαβάζω με ρωτάει τι κάνω τόσο προσηλωμένη...:haha::haha::haha:
Ευτυχώς κάποιες τις είχα διαβάσει και πριν γραφτώ στο forum:p
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Ψηφίσαμε, ψηφίσαμε και ταξιδέψαμε μέσα από αυτές. Ευτυχώς τις μισές τις είχα διαβάσει παρελθοντικά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom