Ιστοσελίδες προσφορών

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Και η Χονολουλού και το Μεξικό και γενικά, κάνε subscribe στις προσφορές από Ευρώπη για τον κόσμο και συνεχώς βγάζει τρομερές προσφορές...

Εάν ακολουθήσετε το λινκ του skyscanner, εμφανίζει την επιλογή να κλείσεις το εισιτήριο μέσα από το επίσημο site της Singapore Airlines. Αντί για 385, το κόστος είναι 408 ευρώ με checked in 25kg βαλίτσα.

View attachment 382495
Τέλειωσαν αυτά τα ωραία ταξίδια για μας τους ψεκασμένους😢
 

poised

Member
Μηνύματα
842
Likes
6.108
Προ covid όταν έκλεινες μέσω singapore και κάποιο σκέλος γινόταν από την scoot στο εισιτήριο περιλαμβανόταν φαγητό (δυστυχώς το κλασικό αισχρό της scoot), βαλίτσα και... κουβέρτα. Tο είχα καιρό απορία πως είναι δυνατόν τόσοι πολλοί να πληρώνουν κερατιάτικα για να προαγοράζουν κουβέρτα στην scoot και τελικά ούτε να την βγάζουν από το σελοφάν αλλά το έλυσα το μυστέριο.
 

poised

Member
Μηνύματα
842
Likes
6.108
Α, δεν κατάλαβα ότι δεν ήταν προφανές.

Κλείνουν πχ Μελβούρνη-Παρίσι με Singapore και πετάνε Μελβούρνη - Σιγκαπούρη με Singapore, Σιγκαπούρη - Αθήνα με Scoot και Αθήνα - Παρίσι με κάποιο μέλος της Star alliance που έχει code share, οπότε στην scoot έχουν την κουβέρτα-φαγητό δωρεάν ως τμήμα του κοινού εισιτηρίου.
 

nikos278

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Το Skyscanner στο παρελθόν είχε μια επιλογή όταν θα βγει χαμηλότερη απ τη στιγμή εκείνη που το δηλώνες σου έστελνε μειλ ενημερωτικό...τώρα πλέον δεν υπάρχει αυτή η επιλογή .ξέρετε κάποιο σαιτ που το κάνει αυτό?
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.001
Το Skyscanner στο παρελθόν είχε μια επιλογή όταν θα βγει χαμηλότερη απ τη στιγμή εκείνη που το δηλώνες σου έστελνε μειλ ενημερωτικό...τώρα πλέον δεν υπάρχει αυτή η επιλογή .ξέρετε κάποιο σαιτ που το κάνει αυτό?
Υπάρχει ακόμα αυτή η επιλογή
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.001
Αφού κάνεις αναζήτηση για συγκεκριμένη πτήση, στη νέα σελίδα που ανοίγει με όλες τις προσφορές για τη πτήση που ψάχνεις επάνω αριστερά έχει επιλογή "Λήψη Ειδοποιήσεων Τιμών"
 

nikos278

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Αφού κάνεις αναζήτηση για συγκεκριμένη πτήση, στη νέα σελίδα που ανοίγει με όλες τις προσφορές για τη πτήση που ψάχνεις επάνω αριστερά έχει επιλογή "Λήψη Ειδοποιήσεων Τιμών"
Σε υπέρ ευχαριστώ έψαχνα από κινητό αλλά ανακάλυψα ότι μπορείς μόνο μέσω υπολογιστή...καλό βραδυ
 

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Τέλειωσαν αυτά τα ωραία ταξίδια για μας τους ψεκασμένους😢
Από Φθινόπωρο θα είναι καλύτερα ελπίζω! κι εγω θελω να προγραμματίσω για roadtrip Αμερικη με τον σύζυγο και δεν ξερω εαν θα μπορούμε
 

hlmer32

Member
Μηνύματα
99
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος Η.Π.Α.
Από Φθινόπωρο θα είναι καλύτερα ελπίζω! κι εγω θελω να προγραμματίσω για roadtrip Αμερικη με τον σύζυγο και δεν ξερω εαν θα μπορούμε
Κι εγώ έχω αρχίσει να κοιτάω για δυτική ακτή αρχές Οκτωβρίου δε πιστεύω ότι στην Αμερική θα έχω προβλήματα λόγω πανδημίας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom