Κούβα ΚΟΥΒΑ

evipaka

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
Θα ηθελα πληροφοριες για ΚΟΥΒΑ αν ειναι ωραια να παω εκει και αν ειναι επικινδυνα
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Θα ηθελα πληροφοριες για ΚΟΥΒΑ αν ειναι ωραια να παω εκει και αν ειναι επικινδυνα
όπως βλέπεις στην λέξη ----------> ΚΟΥΒΑ <--------- είναι μπλε, πάτα πάνω της, κι θα βρείς μπόλικες ιστορίες για την Κούβα αλλιώς πας στην λέξη Αναζήτηση -----> Πληροφορίες ανά Ηπειρο: γράφεις Κούβα, μετά Ν Αμερική κι μετά πατάς την λέξη πάμε
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
κουβα

Η Κουβα ειναι μια υπεροχη χωρα και ειδικα η αβανα.

Καθολου επικινδυνα και οι ανθρωποι φιλικοι ,χαρουμανοι,γελαστοι και ειδικα με τους Ελληνες.

Προσεξε ομως ενα πραγμα ,να ξερεις που πας γιατι ειναι ενας ξεχωριστος προορισμος
Θα ηθελα πληροφοριες για ΚΟΥΒΑ αν ειναι ωραια να παω εκει και αν ειναι επικινδυνα
 

evipaka

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες διαβασα αρκετές και ενδιαφερουσες ιστορίες, που με προκαλούν να κυνηγήσω το ονειρο της κουβας,έχω όμως ενα μικρό προβληματάκι δεν έχω παρέα και γκρουπ ειναι δύσκολο να βρω αυτην την εποχή, έχετε να μου προτείνετε κάτι ισως καποιο ξεναγό? κάποια βοήθεια να μην είμαι εντελώς μόνη στο νησί?
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
κουβα

Θα ψαξω μηπως εχω κρατησει το τηλ του ξεναγου μου,βεβαια πηγα πριν απο 5 χρονια.
Παντως αν ταξιδευεις μονη σου, δεν θα εχεις κανενα προβλημα,οι ανθρωποι ειναι πολυ φιλικοι και σιγουρα θα βρεις και παρεα εκει.
Υπαρχουν επισης οδηγοι ταξι που ξερουν καλα αγγλικα και εκτελουν χρεη ξεναγου ,σε κανουν tour ,σου δειχνουν ολα τα αξιοθεατα ,η τιμη ειναι καλη( παντα διαπραγματευσιμη) .

 

evipaka

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
Ευχαριστώ για την πληροφορία αν υπαρχει καποιο τηλέφωνο ξεναγού θα ήθελα να το μάθω
 

lakelady

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα σε όλους. Είμαι νέο μέλος και το πήρα απόφαση να γράψω το πρώτο ποστ...και μια που είμαι μες τις αποφάσεις, θα το κάνω κι εγώ το βήμα να πάω στην Κούβα σόλο, μια που παρέα αυτό τον καιρό δύσκολο να βρεθεί. Στο φόρουμ έχω ήδη βρει πολλές πληροφορίες, οπότε δεν θα σας ζαλίσω με πολλές ερωτήσεις. Εvipaka, αν το αποφασίσεις, ίσως μπορύμε να ψάξουμε κάποια πράγματα μαζί, όπως ξεναγούς? Φτάνω στις 26 Ιανουαρίου και θα μείνω 10 μέρες. Σκέφτομαι τις μισές μέρες Αβάνα και μετά με το λεωφορείο Vinales ή Τρινιντάντ....στυλ "όπου με βγάλει ο δρόμος..."
 

evipaka

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
:clap:Συμφωνώ lakelady ειμαι και εγω αποφασισμενη να πάω αν θες στειλε μου μηνυμα ...
 

lakelady

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αχ, προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό μηνυμα στο φόρουμ, αλλα δεν μπορώ...λέει οτι μέλη που έχουν τουλάχιστον 20 ποστ μπορούν να στείλουν. Αν είσαι παλιό μέλος, μπορεις να μου στείλεις εσύ. Αν όχι, δεν ξέρω, ίσως άλλοι χρήστες να ξέρουν αν υπάρχει κάποιος τρόπος?
 

evipaka

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
Δεν είμαι παλίο μέλος και δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα ,σου ειχα γραψει το μαιλ μου αλλα απαγορεύεται και μου το έσβησαν,εχεις φαισμπουκ? ειμαι η ευη καπ στα αγγλικά
 

evipaka

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
Vlassi ευχαριστώ για τις πληροφορίες έχω ήδη μιλήσει με την Ματίνα αν έχεις κι άλλες πληροφορίες στείλε μου μήνυμα ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom