Πολωνία Καιρός Πολωνία

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανουμε.θα εχει κρυο πολυ πιστευω.και εχουμε κλεισει εισητηρια κ ξενοδοχειο.εχω ξανα ταξιδεψει με κρυο και δεν μου αρεσε πολυ.ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!
Αφού λέμε ότι θα ανεβεί η θερμοκρασία, μην αγχώνεσαι :p
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
5.373
Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανουμε
Αυτό που λεέι και η @alice~ να μην αγχώνεσαι και να κάνετε το ταξίδι κανονικά. :)
ΕΊναι κρίμα να ξεκινάς με αρνητική προδιάθεση

α εχει κρυο πολυ πιστευω
. Κρύο μέχρι -1 δεν είναι κάτι τραγικό. Οι Πολωνοί θα κυκλοφορούν με ανοιξιάτικα τζάκετ. :haha:
Ντυθείτε καλά και δεν θα έχειτε πρόβλημα.
 

Sofianassos

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Παιδια μου ανεβασατε την διαθεση!!!σας ευχαριστω πολυ

:xalara::xalara::xalara:
 
Last edited by a moderator:

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Η θερμοκρασία καθορίζεται απο τις αεριες μαζες οι οποιες κινούνται για να το πουμε απλα και η κίνηση της καθε μιας επιρεαζει και σπρώχνει τις άλλες. Η κίνηση των μαζών μπορεθ να φανει και εδω. Οι θερμοκρασίες μην σας τρομάζουν, ειναι σε υψόμετρο όπου η πίεση ειναι 850 Pascal. Στο έδαφος είναι υψηλότερη. Γινεται λοιπόν κατανοητό απο τον σύνδεσμο πως η θερμοκρασια δεν παραμένει σταθερή, μεταβάλλεται ανάλογα με την κίνηση των μαζων. Επειδή ειχε - 15 βαθμούς την προηγούμενη βδομάδα δε σημαίνει πως θα εχει την ίδια θερμοκρασία και 10 μερες μετά.
 
Μηνύματα
95
Likes
65
Αυτό που λεέι και η @alice~ να μην αγχώνεσαι και να κάνετε το ταξίδι κανονικά. :)
ΕΊναι κρίμα να ξεκινάς με αρνητική προδιάθεση


. Κρύο μέχρι -1 δεν είναι κάτι τραγικό. Οι Πολωνοί θα κυκλοφορούν με ανοιξιάτικα τζάκετ. :haha:
Ντυθείτε καλά και δεν θα έχειτε πρόβλημα.
πρωτοχρονα ειχε -17 και μια χαρα περπατουσαμε εξω οχι τωρα με -1 για πολωνια ειναι ανοιξη θα περασετε πολυ ωραια ετοιμαζομαι να παω τριτη φορα
 

angelp

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Εγώ πάντως ταξιδεύω την Τρίτη και δίνει 18 και 19 βαθμούς!Δηλαδή θα σκάμε τη μέρα και θα κουβαλάμε το μπουφάν και το βράδυ θα έχει ψύχρα. Αλλά συνήθως στο εξωτερικό που ταξιδεύω χρόνια έτσι είναι.καλύτερα ζακέτα και μπουφάν ώστε να μπορείς να βάζεις και να βγάζεις. Εγώ πάντως τόσα χρόνια ποτέ δεν έχω ταξιδέψει με σωστή βαλίτσα!Φεύγω από εδώ με κρύο και πάω στον προορισμό μου και σκάω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.827
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom