Και αλλο ένα νέο μέλος :)

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Καλημέρα σε όλους,

Χαίρομαι πολύ που τελείως τυχαία σας ανακάληψα. Ψάχνοντας πληροφορίες για Ισλανδία βρήκα το travel stories και χωρίς δευτερη σκέψη έγινα μέλος. Τα ταξίδια για μένα είναι μια από τις μεγαλύτερες μου αγάπες, γιατι όπως λένε και οι φίλοι μου πάντα είμαι πέντε ταξίδια μπροστά :D από αυτο που είναι να πάω στο άμεσο μέλλον.
Με μια πρώτη ματια στο forum κατάλαβα ότι εχω πολλα κοινα με πολλους εδω μέσα :D.
Καλά μας ταξίδια λοιπον :clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
:welcome: marazoum!!καλα ταξιδια να εχεις!!!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλως ηρθες marazoum,zoum-zoum!αχ,αυτη η ισλανδια μου εχει μεινει απωθημενο!ελπιζω εσυ να το πραγματοποιησεις τελικα το ταξιδι!θα βρεις μια πολυ καλη ιστορια στο φορουμ για αυτον τον προορισμο.ξεκινα να διαβαζεις !
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλορίζικη!!! Καλά ταξίδια, κι όπως εύχονται μεταξύ τους οι Ισλανδοί, 'είθε να ξεβραστεί μια φάλαινα στον κήπο σου'!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: και καλα ταξιδια!
Η αληθεια ειναι οτι η ιστορια για την Ισλανδια που εχει γραψει ο McElk μας ειχε συνεπαρει ολους , ακομα κι εμας που ειμαστε των τροπικων :lol:
Ακομα κι αν δεν εχουμε πολλα κοινα , ολοι εδω εχουμε ενα μεγαααλο κοινο:λατρεια για ταξιδια!
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!!!!
@Skiouros82: Ελπίζω τα σχέδια μου για Ισλανδία να πραγματοποιηθούν, και τον Οκτώβρη να σας πω και γω τις εντυπώσεις μου :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.972
Καλωσόρισες marazoum! Εύχομαι να πραγματοποιήσεις σύντομα το ταξίδι σου στην Ισλανδία αλλά και στη Νέα Ζηλανδία που βλέπω ότι είναι ο ονειρεμένος σου προορισμός!:)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.730
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Kαλώς ήρθες marazoum. Πέντε ταξίδια μπροστά ε; Όλοι κάπως έτσι ήμαστε εδώ μέσα γι' αυτό έλα να γίνουμε ακόμα περισσότεροι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.335
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom