Καλαματα - Προτασεις για φαγητο κ βολτες

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
811
Likes
10.208
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Εγω θα προτεινα το αντιστροφο , διαμονη στη παραλιακη
Πολύ σωστή πρόταση για κάποια/ον χωρίς αυτοκίνητο στην Καλαμάτα.Από το ξενοδοχείο κατευθείαν στη θάλασσα για μπάνιο :cool:
 

razkal

Member
Μηνύματα
23
Likes
21
Εγω θα προτεινα το αντιστροφο , διαμονη στη παραλιακη - Hotel Ostria - με απλετη θεα στο Μεσσηνιακο κολπο και ατελειωτη βολτα στη promenade , και το βραδυ στο κεντρο για βαβουρα
παραλια-κεντρο δεν ειναι και διπλα, θα χρειαστει ταξι μαλλον.
 

Elenaldak

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Πολύ σωστή πρόταση για κάποια/ον χωρίς αυτοκίνητο στην Καλαμάτα.Από το ξενοδοχείο κατευθείαν στη θάλασσα για μπάνιο :cool:
Δεν είναι όμως μακρυά μετά το κέντρο για βράδυ από παραλία? Αλλιώς μακράν ότι καλύτερο θάλασσα
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
515
Likes
1.067
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλημέρα σας! Για Καλαμάτα αρχές Σεπτέμβρη είναι καλύτερα διαμονή παλιά πόλη ή παραλία? Δεν θα υπάρχει αμάξι , και ο σκοπός είμαι χαλάρωση έτσι καμία βόλτα για βραδινή έξοδο. Ευχαριστώ πολύ!
Αν δεν έχετε μεταφορικό καλύτερα κοντά στη παραλία!
Εκεί είναι κυρίως οι καφετέριες και επίσης θα είστε κ κοντά στη θάλασσα!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.311
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Δεν είναι όμως μακρυά μετά το κέντρο για βράδυ από παραλία? Αλλιώς μακράν ότι καλύτερο θάλασσα
Ναι, εγω το κέντρο το πρότεινα επειδη το κυρίως ζητούμενο ήταν η νυχτερινή ζωη. Υπερτερει ξεκάθαρα.
 

Lettinha

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα.

Μήπως μπορεί να προτείνει κάποιος ταβέρνες που θα είναι ανοιχτές το Μεγάλο Σάββατο και την Κυριακή του Πάσχα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom