Καλημέρα φίλοι ταξιδευτές!

Alex M.

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
Γειά σας, είμαι η Αλεξάνδρα. Ταξιδεύω κυρίως με φίλους, με τα όμορφα ς αυτοκίνητά μας. Είμαστε λάτρεις των 2CV και κάθε 2 χρόνια οργανώνουμε ένα roadtrip στην Ευρώπη. Φέτος έχει σειρά η Ελβετία και η Γαλλία! Καλά ταξίδια σε όλους!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.311
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλώς ήρθες, θα περιμένουμε με ενδιαφέρον την ιστορία σου από τέτοιο ταξίδι!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.209
Likes
25.697
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Γειά σας, είμαι η Αλεξάνδρα. Ταξιδεύω κυρίως με φίλους, με τα όμορφα ς αυτοκίνητά μας. Είμαστε λάτρεις των 2CV και κάθε 2 χρόνια οργανώνουμε ένα roadtrip στην Ευρώπη. Φέτος έχει σειρά η Ελβετία και η Γαλλία! Καλά ταξίδια σε όλους!
:welcome: Alex
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Γειά σας, είμαι η Αλεξάνδρα. Ταξιδεύω κυρίως με φίλους, με τα όμορφα ς αυτοκίνητά μας. Είμαστε λάτρεις των 2CV και κάθε 2 χρόνια οργανώνουμε ένα roadtrip στην Ευρώπη. Φέτος έχει σειρά η Ελβετία και η Γαλλία! Καλά ταξίδια σε όλους!
Καλώς ήρθες.

Μπορείς να ξεκινήσεις βάζοντας μερικές φωτογραφίες.
 

dammys

Member
Μηνύματα
379
Likes
696
Γειά σας, είμαι η Αλεξάνδρα. Ταξιδεύω κυρίως με φίλους, με τα όμορφα ς αυτοκίνητά μας. Είμαστε λάτρεις των 2CV και κάθε 2 χρόνια οργανώνουμε ένα roadtrip στην Ευρώπη. Φέτος έχει σειρά η Ελβετία και η Γαλλία! Καλά ταξίδια σε όλους!
Από Λουγκάνο έχουν έρθει ένα ζευγάρι φίλοι μας Ελβετοί με 2CV μέσω Ηγουμενίτσας. Καλοσυντηρημένο βαμμένο κίτρινο αλλά απουσιάζει η τεχνολογία παντελώς..80 τελική ταχύτητα και για να ανοίξεις το παράθυρο λεβιές στο τριγωνικό τζαμάκι...Εμπειρία....
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
217
Likes
456
γεια σου "ομοιδεατισα"
και εγω ειμαι με vespa και εχω κανει τα ταξιδια που λες απο το 1990, οποτε σε καταλαβαινω...
καλα ταξιδια να εχουμε, εμεις ξερουμε οτι τα ταξιδια δεν χρειαζονται οχηματα με πολλους ιππους,
αλλα οδηγους με ψυχη...
 

Alex M.

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
γεια σου "ομοιδεατισα"
και εγω ειμαι με vespa και εχω κανει τα ταξιδια που λες απο το 1990, οποτε σε καταλαβαινω...
καλα ταξιδια να εχουμε, εμεις ξερουμε οτι τα ταξιδια δεν χρειαζονται οχηματα με πολλους ιππους,
αλλα οδηγους με ψυχη...
Καλά ταξίδια να έχουμε. Αυτός που πραγματικά αγαπά τα ταξίδια, δεν βρίσκει εμπόδια. Πάντα με κάποιο τρόπο, με οποιοδήποτε μέσο, με οποιοδήποτε κόστος, θα ταξιδεύει.
 

Alex M.

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
Από Λουγκάνο έχουν έρθει ένα ζευγάρι φίλοι μας Ελβετοί με 2CV μέσω Ηγουμενίτσας. Καλοσυντηρημένο βαμμένο κίτρινο αλλά απουσιάζει η τεχνολογία παντελώς..80 τελική ταχύτητα και για να ανοίξεις το παράθυρο λεβιές στο τριγωνικό τζαμάκι...Εμπειρία....
Η έλλειψη τεχνολογίας ποτέ δεν με εμπόδισε στα ταξίδια μου. Το αντίθετο , τα έκανε πιο περιπετειώδη!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.810
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom