1. Δείτε το νέο Travelstories GO! ΚΛΙΚ ΕΔΩ
    Απόκρυψη ανακοίνωσης
  2. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάρτιο - Απρίλιο του 2015! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Καλημέρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέα Μέλη' που ξεκίνησε από το μέλος Anxhelina22, στις 13 Ιουλίου 2018.

1. Anxhelina22

Anxhelina22 New Member

Καλημέρα... έχω ένα θέμα με την easyjet λοιπόν να σας εξηγήσω και αν κάποιος ξέρει κάτι ευχαριστώ αν μου απαντησει εγώ έκλεισα εισιτήριο για λονδινο και αντί να βάλω 19 Αυγούστου πάτησε κατά λάθος 19 Ιουλίου επιτόπου ούτε 5 λεπτα δεν πέρασαν πάω και κάνω αλλαγή πτυσης και με χρέωσαν 65 ευρώ οκ το ήξερα δεν με πείραξε όποτε μου κρατάει από την κάρτα 116ε για το πρώτο εισιτήριο και μετά μου κρατάει πάλι 200 65 Η χρέωση αλλαγής πτήσης και 135 το νέο εισιτήριο Σύνολο 300 Ε δεν πρέπει εφόσον δεν έχω το παλιό εισιτήριο να μου επιστρέψουν τα 116???? Βοήθεια πλιιιζ

2. whoknows

whoknows Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Στο φεγγαρι
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Στο κεντρο της Γης
    το κανουν και αλλες αεροπορικες , πχ προσωπικη εμπειρια πηγα να κλεισω εισιτηρια και για τον αδερφο μου και εβαλα κατα λαθος Ms αντι για Μr. για την απλη αυτη αλλαγη πληρωσα το προστιμο αλλαγης