Καλημερα σε ολη την κομπανια που ελεγε και η συγχωρεμενη η Βασιλειαδου :D

panos1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Aιγυπτο
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Κορεα
Με λενε Πανο και ειχα επιχειρησει αλλη μια φορα να γραφτω στο χωρο αυτο τον τοσο ενδιαφεροντα,οντας ομως φυγοπονος και μη μπορωντας να βγαλλω ακρη απ την αρχη εγκατελειψα την προσπαθεια αλλα επανηλθα δρυμητερος!Ειμαι λατρης των μακρυσμενων ταξιδιων και των γαλαζιων ποντων οπως θα λεγε και ο ποιητης Νικος Καβαδιας και για το λογο αυτο γραφτηκα εδω θελωντας κι εγω να μοιραστω λιγα πραγματα με αλλους ταξιδευτες!Εχω κανει αρκετα ταξιδια για την ηλικια μου (ειμαι 31),εχω μεγαλωσει στη Γερμανια κ αυτο μου εδωσε τη δυνατοτηα να ταξιδευω απο μικρος σε ξενες χωρες!Εχω κανει ταξιδια σε Γερμανια Δανια Πολωνια Αυστρια Ελβετια Τουρκια Ισπανια Βουλγρασια,Γιουγκοσλαβια Τσεχια Κινα Ταυλανδη Κουβα Μαροκο και σε λιγο θα παω και Αιγυπτο!Αυτα εν ολιγοις!!Ευχομαι να μπορω οσο συχνα επιτρεπει ο χρονος να μοιραζομαι καποιες μου εμπειριες με τους υπολοιπους χρηστες!Να στε ολοι καλα κ να χετε δυναμη να γυρνατε τον ομορφο κοσμο μας και πανω απ ολα να τον σεβομαστε,να τον προσεχουμε να σεβομαστε το διαφορετικο πολυ σημαντικο και να το αποδεχομαστε οσο ειναι δυνατον γιατι αν το καλο σκεφτουμε ολοι ειμαστε διαφορετικοι!Πρεπει απλα να κατανοουμε απο ποια μερια το βλεπει ο καθενας!!Και παλι να στε ολοι καλα!;)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλώς ήρθες Πάνο. Έχεις έρθει στην πιο όμορφη παρέα. Να είσαι σίγουρος ότι εδώ θα περάσεις καλά!
 

panos1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Aιγυπτο
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Κορεα
Nα σαι καλα Μαρια!Ειμαι σιγουρος γιαυτο!!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Καλώς όρισες και από μένα, και μια που υπάρχει αναφορά στην αγαπημένη μου ηθοποιό ένα μικρό δωράκι...

 

panos1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Aιγυπτο
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Κορεα
Nα στε ολοι καλα παιδια,εχω αναρτησει μια ιστοριουλα απο Μαροκο ανολοκληρωτη κ επειδη κανει τρελλη ζεστη δεν εχω κουραγιο αυτη τη στιγμη :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.758
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom