Καλησπέρα από νέο μέλος

Viki_sis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός/Κούβα
Γεια σε όλους,

ονομάζομαι Βασιλική και είμαι φοιτήτρια Βιολογίας. Είχα την ευκαιρία από μικρή να κάνω πολλά ταξίδια στο εξωτερικό και εντός Ελλάδας με την οικογένειά μου, έχοντας επισκεφτεί μεγάλο μέρος της Ευρώπης μέχρι σήμερα. Η εμπειρία του να ταξιδεύεις είναι μοναδική για εμένα, όπως φαντάζομαι και για όλους εσάς. Έχω πολλές φιλοδοξίες για το μέλλον και ευελπιστώ να μπορέσω να επισκεφτώ και χώρες άλλων ηπείρων και να ζήσω ξεχωριστές εμπειρίες. Χαίρομαι που έγινα μέλος αυτής της κοινότητας, ήδη έχω συλλέξει πολλές χρήσιμες πληροφορίες και ανυπομονώ να μοιραστώ δικά μου βιώματα. :)

Καλή συνέχεια σε όλους!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 

Magda2

Member
Μηνύματα
10
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλησπέρα, είμαι η Μάγδα. Το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό το έκανα στα 26 μου (μόνη στην Ιταλία) και απο τότε δεν έχω σταματήσει. Όλα αυτά τα χρόνια έχω ταξιδέψει (μόνη ή με παρέα) σε Ευρώπη, Αμερική, Ασία και λίγο Αφρική. Χαίρομαι που έχω την ευκαιρία να επικοινωνήσω με ανθρώπους που τους αρέσουν τα ταξίδια. Τα ταξίδια είναι μια απο τις μεγαλύτερες απολαύσεις της ζωής και η μισή απόλαυση στο ταξίδι είναι η οργάνωσή του.
 

Miss_Fortune

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Καλησπέρα, είμαι η Μάγδα. Το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό το έκανα στα 26 μου (μόνη στην Ιταλία) και απο τότε δεν έχω σταματήσει. Όλα αυτά τα χρόνια έχω ταξιδέψει (μόνη ή με παρέα) σε Ευρώπη, Αμερική, Ασία και λίγο Αφρική. Χαίρομαι που έχω την ευκαιρία να επικοινωνήσω με ανθρώπους που τους αρέσουν τα ταξίδια. Τα ταξίδια είναι μια απο τις μεγαλύτερες απολαύσεις της ζωής και η μισή απόλαυση στο ταξίδι είναι η οργάνωσή του.
Καλά επόμενα ταξίδια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom