Καλησπέρα

mairy vasileiou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ειμαι η Μαίρη και νοιώθω πολύ καλά που βρίσκομε στην παρέα σας, για να ανταλλάξουμε εμπειρίες για ταξίδια και διαδρομες σε χώρες και περιοχές με διαφορετικές κουλτούρες και πολιτισμούς. Για μένα όνειρο ζωής είναι ένα ταξίδι στο Θηβέτ που μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να κάνω. Ελπίζω στο μέλλον να υλοποιηθεί. Επίσης από τις αγαπημένες μου περιοχές στη υπέροη χώρα που ζούμε, είναι η Γαύδος που πηγαίνω συχνά για να αποδράσω από την καθημερινότητα.
Αυτά για μένα σε πρώτη φάση.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
mairy vasileiou said:
Ειμαι η Μαίρη και νοιώθω πολύ καλά που βρίσκομε στην παρέα σας, για να ανταλλάξουμε εμπειρίες για ταξίδια και διαδρομες σε χώρες και περιοχές με διαφορετικές κουλτούρες και πολιτισμούς. Για μένα όνειρο ζωής είναι ένα ταξίδι στο Θηβέτ που μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να κάνω. Ελπίζω στο μέλλον να υλοποιηθεί. Επίσης από τις αγαπημένες μου περιοχές στη υπέροη χώρα που ζούμε, είναι η Γαύδος που πηγαίνω συχνά για να αποδράσω από την καθημερινότητα.
Αυτά για μένα σε πρώτη φάση.
Είμαι ο Χρηστος και σε καλωσορίζω στην παρέα του Travelstories και είμαι καλα !!!!
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
καλώς ήρθες!!!!
σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις το ταξίδι-ονειρό σου....εδώ θα βρεις πολλές πληροφορίες και οση βοήθεια χρειαστείς;)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα .
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.854
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
είμαι ο Μάκης και σε καλοσορίζω.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Είμαι ο Χρηστος και σε καλωσορίζω στην παρέα του Travelstories και είμαι καλα !!!!
Ειμαι η Κλεοπατρα και απορω που ο Χρηστος εκτελει χρεη και ρολο καλοσωριστρας:bleh::bleh::bleh:
Αγαπητη Μαιρη καλωσηρθες και καλα ταξιδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom