Καλησπερα και καλως σας βρηκα!

stamatia1

New Member
Μηνύματα
1
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγια
Γεια σε ολους.Παρακολουθουσα εδω και πολυ καιρο το forum χωρις να ειμαι μελος και μολις εκανα την εγγραφη μου.Αγαπαω πολυ να ταξιδευω.Για εμενα τα ταξιδια ειναι ο καλυτερος τροπος για να ανοιξω τους οριζοντες μου,να γνωρισω νεους τοπους και να μαθω για τους ανθρωπους,την ιστορια,το φαγητο και τον πολιτισμο τους.Ταξιδευοντας καταλαβα οτι χρειαζομαι τα απολυτως απαραιτητα για να ειμαι ευτυχισμενη.Μετα απο καθε ταξιδι μου ποτε δεν επιστεφω η ιδια αλλα καλυτερος ανθρωπος,γεματη εμπειριες,ευτυχισμενη με οσα εζησα και ανυπομονη για το επομενο ταξιδι.Τι κανουμε ομως σε περιπτωση που εχουμε την δυνατοτητα να ταξιδεψουμε αλλα δεν εχουμε παρεα και δεν θελουμε να ταξιδεψουμε μονοι?Πειτε καμια ιδεα!Σας ευχαριστω πολυ και καλη δυναμη σε ολους!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
καλώς ήρθες και καλά :airplane:. Σχετικά με την παρέα μην απελπίζεσαι μέχρι να στρώσουν λίγο τα πράγματα και να επανέλθει η κανονικότητα, θα βρεις παρέα από εκεί που δεν το περιμένεις.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες...
 

Αννυ

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
Γεια σε ολους.Παρακολουθουσα εδω και πολυ καιρο το forum χωρις να ειμαι μελος και μολις εκανα την εγγραφη μου.Αγαπαω πολυ να ταξιδευω.Για εμενα τα ταξιδια ειναι ο καλυτερος τροπος για να ανοιξω τους οριζοντες μου,να γνωρισω νεους τοπους και να μαθω για τους ανθρωπους,την ιστορια,το φαγητο και τον πολιτισμο τους.Ταξιδευοντας καταλαβα οτι χρειαζομαι τα απολυτως απαραιτητα για να ειμαι ευτυχισμενη.Μετα απο καθε ταξιδι μου ποτε δεν επιστεφω η ιδια αλλα καλυτερος ανθρωπος,γεματη εμπειριες,ευτυχισμενη με οσα εζησα και ανυπομονη για το επομενο ταξιδι.Τι κανουμε ομως σε περιπτωση που εχουμε την δυνατοτητα να ταξιδεψουμε αλλα δεν εχουμε παρεα και δεν θελουμε να ταξιδεψουμε μονοι?Πειτε καμια ιδεα!Σας ευχαριστω πολυ και καλη δυναμη σε ολους!
Γεια σου Σταματια! ποσο σε καταλαβαινω.. και για μενα τα ταξιδια ειναι τροπος ζωης, το να ανακαλυπτω τα εθιμα, το παραδοσιακο φαγητο και τις συνηθειες καθε χωρας ειναι κατι μοναδικο. Τωρα ειχα κλεισει να παω στη Ρωμη μονη μου, (με πρακτορειο) αλλα ακυρωθηκε λογω του ιου. Ειμαι Αθηνα εγω και εχω τα ταξιδεψει κ στην Ευρωπη και εκτος Ευρωπης οπως Μπαλι Σιγκαπουρη και Καραιβικη. Θα ηθελα κι εγω μερικες φορες παρεα για τα ταξιδια που θελω να κανω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.742
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom