Γενικά Καλοκαίρι 2012 - οικονομικά!!

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α ρε τυχερουληδες !
Παιδια εχετε?
Προσφερομαι για υιοθεσια!!!!!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
εχουμε 5 κουμπαρους ναι οι κουμπαροι μας εχουν σπιτια σε αλονησο λερο και πατμο οι ιδιοι φισικα αλονησο σε φιλους πατμο σε ξαδερφια του παναγιωτη τηνο σε δικα μου ξαδερφια και σκοπελο σε ξαδερφια του παναγιωτη το καμπιγκ το εχει στην αμμουλιανη ο αδερφος μου
Με αυτούς τους κουμπάρους στην Πάτμο, πώς θα κάνουμε κονέ? :D
 

lilianla

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
για οικονομικες διακοπες σας προτεινω Ιο.ειναι παρεχηγημενη λογω τουριστων και τα λοιπα αλλα μπορεις να αποφυγεις τις "κακοτοπιες".εχει υπεροχες παραλιες απο φαγητο εχει οτι κουζηνα μπορεις να φανταστεις ποιοτικα και οικονομικα!εχει πολλων ειδων μπαρακια κατι που δεν εχω δει σε αλλο νησι και περα απτο τζερτζελο υπαρχουν και πιο χαλαρες καταστασεις σε εξευτελιστικες τιμες.και για να γινω και πιο συγκεκριμενη περυσι ειχα παει με μια φιλη για μια βδομαδα χωρις να κλεισουμε καν ξενοδοχειο (18-26 αυγουστου).βρικαμε ξενοδοχεια στο κεντρο της ιου με πισινα ικανοποιητικα γενικα σε τιμες 35-40 ευρο και οι δυο.απο φαγητο τρωγαμε του σκασμου σε μαγαζια και δεν πληρωσαμε ποτε πανω απο 15 ευρω ενω τα ποτα δεν ξεπερνουν τα 5 ευρω ενω υπαρχουν διαφορες προσφορες.αυτα ελπιζω να βοηθησα!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
για οσους ενδιαφερονται , η NEL LINES προσφερει δωρεαν εισιτηρια για Χιο όλο το Σεπτεμβρη, λογω του δυσκολου καλοκαιριου που ειχε το νησι

για περισσοτερες πληροφοριες NEL LINES | Ναυτιλιακή Εταιρεία Λέσβου
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom