Γενικά Καλοκαίρι 2012 - οικονομικά!!

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
αρα, δηλαδη, δε γίνεται να πάμε με κτελ, χωρις δικό μας μεταφορικό.....
Για την Κουβέρτα δε γίνεται.Πάντως και η Ερμιόνη είναι πανέμορφη και εκτός από κτελ πάει και δελφίνι το καλοκαίρι.Από τιμές όμως θα σε γελάσω.Σίγουρα όμως βρίσκεις πιο φθηνά από ότι στις Σπέτσες η στην Ύδρα.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
δηλαδη, δε βολευει ο γαλατας για υδρα. Πρεπει να παω μετοχι. 6.5 ευρώ για 10', πανακριβαααααααααααααααα!
Δεν πας Πόρο, τελικά κι απο κει με τα καραβάκια στα υπόλοιπα να γλυτώσεις και την ταλαιπωρία του ΚΤΕΛ; Με συμβατικό πλοίο πιο φτηνά θα σου στοιχίσει, και η θαλασσινή αύρα είναι άλλο πράγμα από το πήξιμο της εθνικής.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Δεν πας Πόρο, τελικά κι απο κει με τα καραβάκια στα υπόλοιπα να γλυτώσεις και την ταλαιπωρία του ΚΤΕΛ; Με συμβατικό πλοίο πιο φτηνά θα σου στοιχίσει, και η θαλασσινή αύρα είναι άλλο πράγμα από το πήξιμο της εθνικής.
κοιτα, να σου πω την αληθεια εγώ στην Υδρα θέλω να πάω, στον Πόρο πάω και μονοημερη με πρακτορείο πρώτα κι αν μου αρέσει μετά βλέπουμε. Δεν έχει και τα φθηνότερα ακτοπλοϊκά......
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
ετσι πας διακοπες σε φιλους σιγγενεις και πληρωνεις μονο τα μεταφορικα ασε που περνας ωραια και εικονομικα
Mε θελει κανεις να γινουμε σιγγενεις να περναω ωραια και εικονομικα;:bleh:
Βaba ακους;:haha:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Mε θελει κανεις να γινουμε σιγγενεις να περναω ωραια και εικονομικα;:bleh:
Βaba ακους;:haha:
Ναι, ναι, τώρα το άκουσα... I do! (Υπό μία προϋπόθεση: Επειδή θα περνάω εικονομικά, μη μου ζητήσεις να κάνω κάδρο την εικόνα σου! ) :haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δε νομιζω να τα καταφερετε παλληκαρια ...ο Υπουργος Εικονομιας ..μαζι με τον Υπουργο Εικονομικων θα σας τα κοψουν ολα ...ουτε για οισιτηρια δεν θα εχετε .

(Ειμαι τοσο οφ τοπικ)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom