Καλοκαιρινες διακοπες! Που και ποτε

turms

Member
Μηνύματα
2.072
Likes
2.835
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Παιδια, πού εχετε προγραμματισει ή σκέφτεστε
να περασετε τις καλοκαιρινες σας διακοπές?
Ελλαδα ή εξωτερικο?
Γραψτε τις προτασεις σας να παιρνουμε και εμεις καμια ιδεα..
πλεον πουθενα...λεφτα γιοκ, αδεια γιοκ...

ετοιμαζομαστε για φθινοπωρινες-χειμωνιατιες εξορμησεις
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Turms το πηγες το ταξιδακι σου στα νησια και τι νησια ε?:sharkisland:
Κι εγω περιμενω με αγωνια το πολυποθητο go2dbeach! Εχω βαλει και τικερ να μετραει για μενα. Σαμος φυσικα και μετα Τουρκια :clap: , μια χαρα παραλιοτουρ θα κανω. Ξεκουραση γιατι απο Σεπτεμβρη θα αρχισουμε να οργανωνομαστε για τα καλυτεροτερα :lol:
 

Summer Hunter

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
χμμ...ακόμη το σκέφτομαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη, Καραϊβικη
εμείς θα πάμε θάσο αρχές αυγούστου με...όσο βαρεθούμε με την παρέα!δεν οργανωθηκαμε εγκαίρως οπότε θα πάμε εκει!ζαχαρη θα περάσουμε!
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Και ναι...μετά απο πολύ καιρό ξαναμπαίνω στο αγαπημένο μου φόρουμ...και αναγγέλω ότι τον αύγουστο πετάω (εκτός σοβαρού απροόπτου..) για την αγαπημένη σας Ταυλάνδη...(που'σαι Ξένε και υπόλοιποι Ασιολάτρες !!! ) Ελπίζω να την δω, να την ζήσω για καμια δεκαριά μέρες και να γίνει και η δική μου αγαπημένη, βλέπετε καλόμαθα με τις Μαλδίβες πέρυσι...και τώρα έχω ανεβάσει πολύ ψηλά τον πήχη.... Ελπίζω να μην απογοητευτώ μόνο.Τα υπόλοιπα μόλις κλείσω τα τικέτα. Περιμένω απο φίλους προτάσεις, αν και σκέφτομαι να επικεντρωθώ κυρίως σε πουκέτ και phiphi...με τα γύρω νησάκια.θα δείξει. Χαίρομαι που είμαι και πάλι εδώ να τα λέμε...:clap:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.497
Likes
8.017
Και ναι...μετά απο πολύ καιρό ξαναμπαίνω στο αγαπημένο μου φόρουμ...και αναγγέλω ότι τον αύγουστο πετάω (εκτός σοβαρού απροόπτου..) για την αγαπημένη σας Ταυλάνδη...(που'σαι Ξένε και υπόλοιποι Ασιολάτρες !!! ) Ελπίζω να την δω, να την ζήσω για καμια δεκαριά μέρες και να γίνει και η δική μου αγαπημένη, βλέπετε καλόμαθα με τις Μαλδίβες πέρυσι...και τώρα έχω ανεβάσει πολύ ψηλά τον πήχη.... Ελπίζω να μην απογοητευτώ μόνο.Τα υπόλοιπα μόλις κλείσω τα τικέτα. Περιμένω απο φίλους προτάσεις, αν και σκέφτομαι να επικεντρωθώ κυρίως σε πουκέτ και phiphi...με τα γύρω νησάκια.θα δείξει. Χαίρομαι που είμαι και πάλι εδώ να τα λέμε...:clap:
Αν περιμένεις τη χλιδή των ξενοδοχείων των Μαλδιβών ίσως και να απογοητευθείς...η Ταϋλάνδη είναι πιο χύμα κατάσταση...
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Η αλήθεια είναι οτι στην ταυλάνδη βρήκα πολύ καλύτερα ξενοδοχεία απο ότι στις μαλδίβες και πολύ πιο οικονομικά...οι μαλδίβες είναι τοπ..οκ. αλλά θα ήθελα να ζήσω την μαγεία ενος βουδιστικού μοναστηριού, απο το να βρισκομαι σε μια φανταστική μεν...εξωτική δε, παραλία. Οκ δεν είμαι για τα μοναστήρια. Απλά πιστεύω, και απο τις περιγραφές που διαβαζω καθημερινά στο φόρουμ για την ταυλάνδη, πως το ταξίδι σε αυτή τη χώρα είναι όντως απο μόνο του μια ιστορία για να διηγηθεί κανείς...Εύχομαι να τη ζήσω και αυτή την ιστορία και να είμαι και πάλι εδώ να τα λέμε μαζί. :haha:
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Η αλήθεια είναι οτι στην ταυλάνδη βρήκα πολύ καλύτερα ξενοδοχεία απο ότι στις μαλδίβες και πολύ πιο οικονομικά...οι μαλδίβες είναι τοπ..οκ. αλλά θα ήθελα να ζήσω την μαγεία ενος βουδιστικού μοναστηριού, απο το να βρισκομαι σε μια φανταστική μεν...εξωτική δε, παραλία. Οκ δεν είμαι για τα μοναστήρια. Απλά πιστεύω, και απο τις περιγραφές που διαβαζω καθημερινά στο φόρουμ για την ταυλάνδη, πως το ταξίδι σε αυτή τη χώρα είναι όντως απο μόνο του μια ιστορία για να διηγηθεί κανείς...Εύχομαι να τη ζήσω και αυτή την ιστορία και να είμαι και πάλι εδώ να τα λέμε μαζί. :haha:
Καλό μας ταξίδι φίλος και ελπίζω να γράψουμε μαζί το άρθρο όταν επιστρέψουμε με το καλό!
Κάθε προορισμός έχει τη δική του χάρη. :sharkisland: :lol::lol::lol:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.497
Likes
8.017
Η αλήθεια είναι οτι στην ταυλάνδη βρήκα πολύ καλύτερα ξενοδοχεία απο ότι στις μαλδίβες και πολύ πιο οικονομικά...οι μαλδίβες είναι τοπ..οκ. αλλά θα ήθελα να ζήσω την μαγεία ενος βουδιστικού μοναστηριού, απο το να βρισκομαι σε μια φανταστική μεν...εξωτική δε, παραλία. Οκ δεν είμαι για τα μοναστήρια. Απλά πιστεύω, και απο τις περιγραφές που διαβαζω καθημερινά στο φόρουμ για την ταυλάνδη, πως το ταξίδι σε αυτή τη χώρα είναι όντως απο μόνο του μια ιστορία για να διηγηθεί κανείς...Εύχομαι να τη ζήσω και αυτή την ιστορία και να είμαι και πάλι εδώ να τα λέμε μαζί. :haha:
Στο εύχομαι κι εγώ!!! Θα περιμένουμε, λοιπόν, την ιστορία σου!!! :)
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
1-10 Αυγούστου, το Μπιζέλι θα βρίσκεται στα όμορφα (έτσι τουλάχιστον ακούω συνέχεια - πρώτη φορά θα πάω) Χανιά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.809
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom