Καλοκαιρινες διακοπες! Που και ποτε

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
καλώς να μας έρθεις! σκέφτεσαι να πας και σε άλλες πόλεις της Γερμανίας; Το ραντεβού μας δεν το ξέχασα ;-)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
κατι σκεφτομαι,αλλα δε θα κανω κανενα πλανο. Οπως ερθει .... Ειδικα στο βερολινο ερχομαι για να χαλαρωσω!! και γω το ραντεβου δεν το ξεχασα!!:p:p
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Άντε να γράψω και εγώ: καλοκαιρινές διακοπές ακριβώς δεν θα είναι, αφού μάλλον θα τις κάνω το Σεπτέμβριο, αλλά σκέφτομαι να πάω Αμβούργο, Άμστερνταμ και ίσως αν μου περισσέψουν λεφτά και σε καμιά πιο βόρεια χώρα, π.χ Νορβηγια ή Δανία. Δεν έχω κλείσει ακόμα κάτι, θα δω πώς θα μου βγει το πρόγραμμα, και θα πράττω αναλόγως.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Γιατί ? Υπάρχει δυσκολία για τη συγκεκριμένη visa ?
Κανονικα δεν υπαρχει,αλλα λογω των προσφατων γεγονοτων δεν μου την ενεκριναν:(:(
Δεν πειραζει παντα υπαρχει και η επομενη χρονια. Εμεις να ειμαστε καλα !!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κανονικα δεν υπαρχει,αλλα λογω των προσφατων γεγονοτων δεν μου την ενεκριναν:(:(
Δεν πειραζει παντα υπαρχει και η επομενη χρονια. Εμεις να ειμαστε καλα !!

Σ΄ευχαριστώ Ευαγγελία!

Είναι και στο δικό μου μυαλό το Ιράν, γι αυτό ρώτησα...Δεν πειράζει, του χρόνου...:)

Στο μεταξύ, μια χαρά το Βερολίνο και το Λονδίνο...

Να περάσεις τέλεια :clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ελπιζω του χρονου τετοια μερα να γραφω για το ταξιδι μου εκει!!! Μην σου πω να το κανουμε μαζι κιολας!!:p:p
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Turms το πηγες το ταξιδακι σου στα νησια και τι νησια ε?:sharkisland:
Κι εγω περιμενω με αγωνια το πολυποθητο go2dbeach! Εχω βαλει και τικερ να μετραει για μενα. Σαμος φυσικα και μετα Τουρκια :clap: , μια χαρα παραλιοτουρ θα κανω. Ξεκουραση γιατι απο Σεπτεμβρη θα αρχισουμε να οργανωνομαστε για τα καλυτεροτερα :lol:[/Δεν είμαι βέβαιη ότι γράφω στο σωστό σημείο! Για Σάμο, αν σε προλαβαίνω, έχω να σου πω must
Παραλίες: Ψιλή 'Αμμος Μαραθοκάμπου αλλιώς Χρυσή 'Αμμος και Λεμονάκια-Τσαμαδού
Ορεινά χωριά: Μανωλάτες και Πλάτανος
Στάση για καφέ: Πλατανάκια-Αηδόνια στα Βόρεια, και Κούτσι κοντά στον Πύργο
Για βράδυ : Πυθαγόρειο, Κοκκάρι, Βαθύ(Σάμος)
Όπωσδήποτε: Ευπαλίνειο Όρυγμα στο Πυθαγόρειο, Πηγές στο Ποτάμι Καρλοβάσου, Μουσείο Φυσικής Ιστορίας στη Χώρα, φαγητό στους Ψαράδες Αγ. Νικολάου-Κοντακέικα, άντε και στο Ποσειδώνιο
Διαμονή θα έλεγα Βαθύ στις παρυφές και αυτοκίνητο απαραίτητο!
Στις έξι Αυγούστου μεγάλη γιορτή στο Πυθαγόρειο "Χριστός Σάμον έσωσε τη έκτη Αυγούστου".
Να πάρεις γλυκό κρασί Νέκταρ και πήλινη "κούπα του δικαίου".
Η Έφεσσος λέει. Στο Κουσάντασι και τα περίχωρα θα βρεις δερμάτινα και βαμβακερά ρούχα με εξοντωτικό παζάρι.
Καλό ταξίδι!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Και ναι ζητώ συγνώμη. Go2dbeach αντί για παράθεση έγραξα πάνω στο μήνυμα σου.
 
Μηνύματα
49
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΥΤΑΝ
εγω έχω κλέισει Βιέννη για τέλος Ιούλιου (2η φορά αυτό το χρόνο). Τι έπαθα και δεν έκλεισα Ολλανδια????????? ίσως πάω και λίγο Κύπρο ή και Αντίπαρο για κανα μπανάκι. :shark:
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
εγω έχω κλέισει Βιέννη για τέλος Ιούλιου (2η φορά αυτό το χρόνο). Τι έπαθα και δεν έκλεισα Ολλανδια????????? ίσως πάω και λίγο Κύπρο ή και Αντίπαρο για κανα μπανάκι. :shark:
ειχες παει χειμωνα βιεννη μηπως?τι ελεγε?αντε να πας να μας πεις ποια εποχη να προτιμισουμε;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.972
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom