Ηνωμένο Βασίλειο Καλοκαιρινό Λονδίνο.Οικογενιακη υπόθεση Νο5

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Η ιστορία με τις φωτογραφίες της ολοκληρώθηκε. Θα ήθελα τον τίτλο της ιστορίας bold αλλά δεν γνωρίζω πως. Ούτε πως δίνω στα κεφάλαια τίτλο. Αν μπορείτε το κάνετε για διευκόλυνση των αναγνωστών. Είναι και μεγάλη η ιστορία. Έτοιμη για αρχειοθέτηση από κάποιοn admin. Ευχαριστώ.
Τις μορφοποιήσεις τις κάνεις εσύ όπως θέλεις. Όταν η ιστορία σου μεταφερθεί στις "ολοκληρωμένες" επιλέγονται τα posts της ιστορίας, καταχωρούνται ως κεφάλαια και ονομάζονται όπως τα ονόμασες εσύ. Δες και τις άλλες ολοκληρωμένες για να πάρεις μια ιδέα.
 

Witchrena

Member
Μηνύματα
27
Likes
149
Πολύ όμορφη ιστορία και καλογραμμένη. Αν δεν έλεγες ότι την έγραψες από το κινητό και την ανέβαζες με τόσες φωτογραφίες δεν θα το πίστευα (εγώ μια ζωντανή ανταπόκριση έκανα και μου φαινόταν λες και έγραφα βιβλίο με το touch του κινητού :haha:).

Το Λoνδίνo το επισκέφθηκα τέλη Ιούνη, ως ημερήσια εκδρομή. Ήταν η πρώτη φορά μου στην πόλη και είναι αλήθεια ότι είχα πάει με πολύ χαμηλές προσδοκίες (μη με ρωτάς - δεν ξέρω γιατί ήμουν τόσο προκατειλημμένος)...

Η πόλη αυτή ξεπέρασε κατά πολύ τις προσδοκίες μου, ακόμη κι αν δεν πρόλαβα να επισκεφθώ κανένα μουσείο της, ούτε καν να πάω στο Greenwich.

Πολλές φωτογραφίες, κυρίως από τον St Paul μέχρι τον Tower of London στην νότια όχθη παίζει να τις βγάλαμε και ακριβώς από το ίδιο σημείο (ο St Paul από την Millenium Bridge, ακριβώς την ίδια αψίδα στο Clink, το Anchor που καθόμουν κανένα δεκάλεπτο και το χάζευα, τα λουλούδια στην Hay's...)
Και εγώ δεν το είχα σε εκτίμηση μέχρι που άρχισα να διαβάζω για αυτό και να βλέπω φωτογραφίες από άλλους που πήγανε.
Η ιστορία γράφτηκε με τις πρώτες εικόνες από κινητό.
Οι έξτρα φωτογραφίες είναι από φωτογραφική μηχανή και ανέβηκαν από υπολογιστή. Είμαι 8 ώρες σε γραφείο με υπολογιστή και δεν θέλω να καθόλου παραπάνω.

Ξαναλέω. Δεν ξέρω πως να κάνω bolt τον τίτλο. Σε κάθε κεφάλαιο έγραψα ένα τίτλο καθώς άρχιζα την κάθε μέρα αλλά φαίνονται ως κεφάλαιο 1,2 κλπ.
Κατά τα άλλα ολοκληρώθηκε. Ας μείνει και έτσι . Δεν είμαι τελειομανής!! 😜😜
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Σε κάθε κεφάλαιο έγραψα ένα τίτλο καθώς άρχιζα την κάθε μέρα αλλά φαίνονται ως κεφάλαιο 1,2 κλπ.
Αν μπορείς να επεξεργαστείς το 1ο post σου, μπορείς να βάλεις τους τίτλους που θέλεις μεταξύ των start / end chapter tags.

Αν αυτό που σου λέω ακούγεται κινέζικο, άσ'το, φαντάζομαι θα το επιμεληθούν οι διαχειριστές.
 

Witchrena

Member
Μηνύματα
27
Likes
149
Εντάξει....τα έκανα σαλάτα με τους τίτλους και δεν μπορώ να το διορθώσω. Επειγόντως ένας admin να το επαναφέρει. Και ας μην έχει τίτλους. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Νίκο ευχαριστώ για την προσπάθεια να μου εξηγήσεις αλλά ίσα που ακούμπησα χαχα ....
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Εντάξει....τα έκανα σαλάτα με τους τίτλους και δεν μπορώ να το διορθώσω. Επειγόντως ένας admin να το επαναφέρει. Και ας μην έχει τίτλους. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Νίκο ευχαριστώ για την προσπάθεια να μου εξηγήσεις αλλά ίσα που ακούμπησα χαχα ....
Ένα / ξέφυγε, no worries :haha:
 

Witchrena

Member
Μηνύματα
27
Likes
149
Ένα / ξέφυγε, no worries :haha:
Ένα / που δημιούργησε χάος!!! 🤪🤪🤪
Παραιτούμαι για αυτή την ιστορία. Για πρώτη φορά μια χαρά είναι.
Και ναι η ιστορία ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ....
Να μεταφερθεί παρακαλώ να μην μπαίνω και σε πειρασμό....χαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom