Ηνωμένο Βασίλειο Καλοκαιρινό Λονδίνο.Οικογενιακη υπόθεση Νο5

vangelis69

Member
Μηνύματα
155
Likes
193
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Παταγονία
Είναι πραγματικά υπέροχο. Σας το εύχομαι να πάτε και ότι θέλετε στην διάθεση σας.
Το είχα <<επισκεφθεί>> για ένα διήμερο 6 και 7 Δεκεμβρίου το 1995 οπότε αντιλαμβάνεσαι πως μια νέα επίσκεψη επιβάλλεται!!!
Υ.Γ. Παρόλο που είσαι άνθρωπος των αριθμών και υπολογισμών -όπως δηλώνεις- έχεις εξαιρετική γραφή!!!
 

Witchrena

Member
Μηνύματα
27
Likes
149
Το είχα <<επισκεφθεί>> για ένα διήμερο 6 και 7 Δεκεμβρίου το 1995 οπότε αντιλαμβάνεσαι πως μια νέα επίσκεψη επιβάλλεται!!!
Υ.Γ. Παρόλο που είσαι άνθρωπος των αριθμών και υπολογισμών -όπως δηλώνεις- έχεις εξαιρετική γραφή!!!
Ευχαριστώ και πάλι. Πιστεύω τα Χριστούγεννα είναι τελείως διαφορετικό. Σίγουρα πάλι υπέροχο, αλλά το καλοκαίρι με το πράσινο, την μεγάλη ημέρα και την δυνατότητα για ατέλειωτους περιπάτους είναι λατρεία.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μήπως η διαχείριση να σκεφτεί να ορίσει μερικούς επιμελητές κειμένων; όπως τα βιβλία. Διορθώσεις που δεν θα επιρεαζουν την ιστορία αλλά τα ορθογραφικά και έντονα συντακτικά λάθη. Γιατί διάβασα ότι μετά την ολοκλήρωση της ιστορίας δεν υπάρχει δυνατότητα από απλά μέλη για διορθώσεις. Μια σκέψη....
Καλά ταξίδια.
Όχι, κάτι τέτοιο είναι αδύνατο. Όμως α) μπορείς να κάνεις διορθώσεις μέχρι να μεταφερθεί η ιστορία στις ολοκληρωμένες, χρησιμοποιώντας την επιλογή Επεξεργασία στα μηνύματα και β) μια χαρά είναι ιστορία σου ;)
By the way, την έχεις τελειώσει;
 

Witchrena

Member
Μηνύματα
27
Likes
149
Όχι, κάτι τέτοιο είναι αδύνατο. Όμως α) μπορείς να κάνεις διορθώσεις μέχρι να μεταφερθεί η ιστορία στις ολοκληρωμένες, χρησιμοποιώντας την επιλογή Επεξεργασία στα μηνύματα και β) μια χαρά είναι ιστορία σου ;)
By the way, την έχεις τελειώσει;
Σίγουρα ορθογραφικά θα έχει αρκετά. Θα προσπαθήσω να βρω λίγο χρόνο να διορθώσω ότι μπορώ. Γράφτηκε από κινητό και δεν μπόρεσα να ελενξω πολλά πράγματα. Θέλω να ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες από κάμερα. Ότι έβαλα ήτα μόνο από κινητό. Θα τις προσθέσω εδώ κάτω σωστά; δεν βάζουμε κάπου αλλού φωτογραφικό υλικό;
Ο καιρός κρατάει καλά ακόμα και μου τρώει χρόνο η θάλασσα 😁😁
 

Witchrena

Member
Μηνύματα
27
Likes
149
Η ιστορία με τις φωτογραφίες της ολοκληρώθηκε. Θα ήθελα τον τίτλο της ιστορίας bold αλλά δεν γνωρίζω πως. Ούτε πως δίνω στα κεφάλαια τίτλο. Αν μπορείτε το κάνετε για διευκόλυνση των αναγνωστών. Είναι και μεγάλη η ιστορία. Έτοιμη για αρχειοθέτηση από κάποιοn admin. Ευχαριστώ.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Πολύ όμορφη ιστορία και καλογραμμένη. Αν δεν έλεγες ότι την έγραψες από το κινητό και την ανέβαζες με τόσες φωτογραφίες δεν θα το πίστευα (εγώ μια ζωντανή ανταπόκριση έκανα και μου φαινόταν λες και έγραφα βιβλίο με το touch του κινητού :haha:).

Το Λoνδίνo το επισκέφθηκα τέλη Ιούνη, ως ημερήσια εκδρομή. Ήταν η πρώτη φορά μου στην πόλη και είναι αλήθεια ότι είχα πάει με πολύ χαμηλές προσδοκίες (μη με ρωτάς - δεν ξέρω γιατί ήμουν τόσο προκατειλημμένος)...

Η πόλη αυτή ξεπέρασε κατά πολύ τις προσδοκίες μου, ακόμη κι αν δεν πρόλαβα να επισκεφθώ κανένα μουσείο της, ούτε καν να πάω στο Greenwich.

Πολλές φωτογραφίες, κυρίως από τον St Paul μέχρι τον Tower of London στην νότια όχθη παίζει να τις βγάλαμε και ακριβώς από το ίδιο σημείο (ο St Paul από την Millenium Bridge, ακριβώς την ίδια αψίδα στο Clink, το Anchor που καθόμουν κανένα δεκάλεπτο και το χάζευα, τα λουλούδια στην Hay's...)
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.484
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom