Καλως σας βρηκα,καλα που σας βρηκα!

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
καλημερα,πρωταρα εδω και διαβαζω διαφορα εδω και ωρες,ναι ειμαι ξενυχτοπουλι,οχι χαζοξενυχτι ομως,τυπου να βγω σαββατο βραδο να τα πιω,οχι...........συνηθως κανω σχεδια για ταξιδια,αλλα τα πραγματοποιω,αλλα οχι.....κι επειδη ζουμε δυσκολους καιρους,δεν κανω περιτα εξοδα με ποτα κλπ......μονο ταξιδια τα εξοδα που μου επιτρεπω..........ειμαι μητερα 2 ανηλικων παιδιων.....και 4 τετραποδων γατιων συν τις κυριες-γατες της αυλης.εδω και 4 μηνες εχω κοψει και το καπνισμα για να ταξιδευω,και δεν ηταν ευκολο το ρημαδι....ειμαι μονογονεας και ειναι ζορικα τα πραγματα,αλλα ταξιδευω.......δεν το χανω,ητε νοερα,ητε στην πραγματικοτητα......μεχρι τωρα εχω παει στο παρισι πολλες φορες γιατι εχω φιλαρακια εκει,και στην τουρκια που κι εκει εχω φιλαρακια.......μενω πατμο..........αλλα δεν μεγαλωσα εδω,εδω απλα ηρθα καποτε κι εκανα οικογενεια και ξεμεινα....μεγαλωσα πειραια...........θα χαρω πολυ να διαβασω ιστοριες και εντυπωσεις απο ταξιδια....θα θελα να κανω κι ενα ταξιδι μονη μου καποια στιγμη..........καλη συνεχεια σε ολους και καλα ταξιδια!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
:welcome2:

Μπράβο σου που εκοψες το τσιγάρο! "Συμπασχω" και γεμίζω κουμπαρά τώρα ;)
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλώς ήρθες!
Είσαι στο κατάλληλο μέρος, όπου όλοι καταλαβαίνουμε αυτό το "μόνο ταξίδια τα έξοδα που μου επιτρεπω"
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
:clap::welcome2: μπραβο για το καπνισμα , μπραβο που μεγαλωνεις και τα παιδια σου μονη σου, να εισαι καλα και να προσπαθεις για το καλυτερο :)

Ξεψαχνησε τα ολα εδω μεσα , ειμαι εδω 2 μηνες και δεν εχω διαβασει ουτε το 10% :eek:
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Σας ευχαριστω πολυ,ημουν με τα παιδια στη θαλασσα και αργησα να απαντησω....εδω και καμια ωρα χαζευω,οδικα ταξιδια,για φθινοπωρο,εχει παει κανεις ποτε;φαινονται καλα,και φθηνοτερα......δεν το εχω κανει ποτε ομως και δεν βρισκω παντα συνταξιδιωτες......!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας.
Συνάδελφος μονογονεας κι εγώ.
Να είσαι γερή να ταξιδεύεις και να αποτελείς πρότυπο για τα παιδάκια σου.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας.
Συνάδελφος μονογονεας κι εγώ.
Να είσαι γερή να ταξιδεύεις και να αποτελείς πρότυπο για τα παιδάκια σου.
σ ευχαριστω πολυ,ευχομαι και σ εσενα τα καλυτερα.τα παιδια μου πιστευουν πως ειμαστε πλουσιοι ετσι δειχνουμε.........δεν χρωσταω(πολυ βασικο) οτι αγοραζω το πληρωνω.....δεν δουλευω πολυ.....οσο χρειαζεται για να ζουμε και να ταξιδευουμε,βασικα ζωη=ταξιδι....ηρθα να μεινω στο νησι πριν πολλα χρονια οταν ο πειραιας αρχισε να μην εχει αυλες...εδω ειναι χυμα κατασταση.λιγο τρελα,λιγο αποψη ζωης,περναμε.....αφου μπορω να ταξιδευω εγω ολοι μπορουν...!καλη συνεχεια!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλή μου, φαίνεται να εχεις πιάσει το νοήμα της ζωης!
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Καλή μου, φαίνεται να εχεις πιάσει το νοήμα της ζωης!
ετσι γεννηθηκα......οι φιλοι μου λενε οτι επεσα στην μαρμιτα απο μικρη σαν τον οβελιξ και δεν χρειαζομαι κατι......χεχε.......δεκαετια του 80 ετρεχα 10 χρονων ημουν τοτε.......χωρις μπλουζα και με κυνηγαγε η μανα μου,ασε με ρε μανα,θα λεω οτι εγω ετρεξα ημιγυμνη στο λιμανι και δεν θα με πιστευουνε.....δεν ειχα και βυζι τοτε,αρα μπορουσα.....τον τελευταιο μπακαλη τον εκλαψα γιατι ενιωθα οτι τα μπακαλικα δεν θα ειναι πλεον ετσι....κι ειχα δικιο σουπερ μαρκετ ανοιξε μετα.......και πολλα αλλα........δεκαετια 90 την κοπανησα κι οπου βγει.............ηρθα πατμο μετα απο πολλα κι εμεινα εδω.....μενω εδω οσο τα κλειδια ειναι ακομα εξω στις πορτες αυτο το οριο εχω βαλει μονο.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
εκλεισα αεροπορικα για χειμωνα το ενα βουδαπεστη 4 μερες και το αλλο ρωμη για 3 μερες.....τρεχατε ποδαρακια μου να τα καταφερω.......τα αεροπορικα κλεισμενα και στα δωματια εχει γινει κρατηση......καθε μερα κοιταω τα εισητηρια και γελαω μονη μου.......διαβαζω για τα ταξιδια μου,τα σημαντικα μνημεια κλπ.....αλλα ολη η χαρα το γραφω χαρα αλλη λεξη ταιριαζει αλλα θα με κοψουν.........ειναι η προετοιμασια,η ιδεα,παιδια ταξιδεψτε......αν εγω μπορω ολοι μπορουν........παιδια,γατια,τα παντα εχω,δουλεια δεν εχω σταθερη,μονογονεας ειμαι,παρολα αυτα ταξιδευω....παρεπιπτοντως τα παιδια πηραν καλους βαθμους στο σχολειο και πηρα δυναμη.....η κορη μου προετοιμαζεαι για τριτη λυκειου θελει να περασει ιστορια-αρχαιολογια στην αθηνα και να γινει ξεναγος μια μερα.της εχω μεταφερει το μικροβιο των ταξιδιων........ο γιος μου ειναι μικρος ακομα δεν ξερει τι θελει και δεν θα ησυχασει αν δεν το αποκτησει.....χεχεχε.......
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
τελεια! με τα τεκνα θα πας, μονη, με φιλους; :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom