Καλύτερο ταξίδι του 2012

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Καλη χρονια σε ολους!
Αναμφισβητητα για μενα το ωραιοτερο ταξιδι οχι μονο του 2012 αλλα γενικοτερα, ηταν στη Νεα Υορκη. Ηταν ενα ονειρο που εγινε πραγματικοτητα κ μακαρι να ξαναπαω καποτε. Κι αυτο χαρη στο φορουμ που οχι μονο με βοηθησε ενημερωνοντας με εγκαιρως για μια αεροπορικη προσφορα, αλλα κυριως γιατι διαβαζοντας τις εμπειριες σας τολμησα να κανω μονη μου το πρωτο μου υπερατλαντικο κατι που ουτε να διανοηθω δε θα μπορουσα παλιοτερα!
Σας ευχαριστω.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Kαλή χρονιά με υγεία και ευτυχία για τον καθένα.

Επειδή το τελευταίο ταξίδι του 2012 ήταν στην Ουγγαρία πίστευα πως αυτή ήταν και η πιο έντονη στιγμη μιας και ήταν πραγματικά ένα υπέροχο ταξίδι.

Όμως αναπολώντας όλη τη χρονιά στο μυαλό μου αυθόρμητα έρχονται στιγμές από Ρώμη.
Οπότε μπορω να πω πως αυτό το ταξίδι ήταν σημαντικό για μένα και μου χάραξε πολλές εικόνες.

Όμως κάθε ταξίδι που έκανα μέσα στη χρονιά,κάθε περιήγηση κάθε ημερίσια είχε αξία για μένα και θυμάμαι με γλυκιά ανάμνηση το καθένα.

Χρόνια πολλά και καλά.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλή χρονιά σε όλους με πολλά ταξίδια! :xmas_biggrin:

Για μένα η καλύτερη ταξιδιωτική μου εμπειρία για το 2012 ήταν αναμφισβήτητα η επίσκεψή μου στη Μαδέρα! Ένα από τα ωραιότερα μέρη που έχω πάει, στο οποίο ασχολήθηκα με δραστηριότητες 100% του γούστου μου και πέρασα πολύ όμορφα!
 

kostasdoboj

Member
Μηνύματα
53
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Καλή χρονιά σε όλους!

Καλύτερο ταξίδι του 2012 ήταν ένα τουρ 12 ημερών τον Ιανουάριο το οποίο έκανα μόνος μου.

First stop: Μιλάνο, όπου εκτός των άλλων πήγα και πρώτη φορά σε αγώνα ποδοσφαίρου στο εξωτερικό,Milan - Lazio :xmas_wink:

Second stop: Ταλίν, Εσθονία, απλά μαγικό.

Third stop: Ελσίνκι, από Ταλίν με πλοίο διασχίζοντας τη Βαλτική μέσα στο χειμώνα

Και τέλος: Στοκχόλμη, όπου η διαδρομή από το Skavsta μέχρι την πόλη με το λεωφορείο μέσα στα χιονισμένα δάση ήταν απλά πανέμορφη.

Το ταξίδι της επιστροφής,μακρύ και νοσταλγικό...Στοκχόλμη Ταλίν, Ταλίν-Μιλάνο, Μιλάνο-Αθήνα

Ας είναι καλά η easy και η ryan που μου επέτρεψαν να κάνω αυτό το τουρ με 180 ευρώ χεχε :xmas_lol:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Καλη Χρονια σε ολους! Το 2012 ηταν για μενα πολυ καλη ταξιδιωτικη χρονια! Καλυτερο ταξιδι ηταν η Ισλανδια. Ερωτας, απλα! Ευχομαι ακομα καλυτερα ταξιδια το 2013!!!
 

DianaKarolos

Banned
Μηνύματα
20
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μαλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
2012

Η πρωτη μου φορα που ταξιδεψα εκτος Ελλαδας,:xmas_razz:
Μαρτιος 2012 δεν θα ξεχασω την στιγμη της απογειωσης για Βαρκελωνη!
Ανασα...
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Καλη χρονια με υγεια σε ολους!!!

Το καλυτερο μου ταξιδι του 2012 χωρις δευτερη σκεψη Στοκχολμη και απο εκει κρουαζιερα Ελσινκι με την vikings lines με ενα καραβι που γινοταν της τρελης, ποτο και ξεσαλωμα μεχρι το πρωι!! Ωραια εμπειρια για μια φορα ομως. Η στοκχολμη μαγικη σιγουρα απο τα καλυτερα ταξιδια ever!!
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
Χρόνια πολλά και απο μένα..καλύτερο φετινό ταξίδι στην Ελλάδα,γύρος Πελλοπονήσου και Κύθηρα....απλά υπέροχες διαδρομές.....Στο εξωτερικό ξεχωρίζω Μαδρίτη-Τολέδο!!!Άντε καλώς να έρθουν και άλλα πανέμορφα ταξίδια τη νέα χρονιά!!!!!
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Μαδρίτη πολύ καλύτερη από ότι περίμενα...
Καλή χρονιά σε όλους και καλά ταξίδια.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.109
Καλή χρονιά σε όλους.Με υγεία και πολλά ταξίδια.Το καλύτερο στο εξωτερικό ήταν με διαφορά το γαμήλιο στην πανέμορφη Μαδέρα και τη νοσταλγική Λισσαβώνα.Στην Ελλάδα η Σαντορίνη.Αν και η χώρα μας είναι υπέροχη και έχω γυρίσει πολλά νησιά,δύσκολα κάποιο συναγωνίζεται τη Σαντορίνη.Εύχομαι τα 2013 να κάνουμε περισσότερα ταξίδια και σε ακόμα πιο ωραία μέρη(αν μπορεί να γίνει αυτό).
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Καλή χρονιά σε όλους!!!
Το 2012 έκανα τέσσερα πολύ όμορφα ταξίδια, Εδιμβούργο-χάιλαντς, Μόσχα, Ιρλανδία και Λονδίνο! Σαν προορισμοί όλοι υπέροχοι, θα ξεχωρίσω την Ιρλανδία για το road trip και τα τοπία και το Λονδίνο απ'το οποίο επέστρεψα προχθές και με ενθουσίασε!
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Σίγουρα το Serengeti για εμένα! Χιλιάδες wildebeest και μια cheetah που σκότωσε μια γαζελα μπροστά μας!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom