Καλώς ήρθατε.

DimitrisZ

Member
Μηνύματα
6
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Costa Rica
Ταξίδι-Όνειρο
Καποιο εξωτικό νησί
Καλώς σας βρήκα!

Σχεδιάζω ταξιδάκι στο Λονδίνο και ανακάλυψα το site τυχαία!
Χαίρομαι πάρα πολύ που βλέπω οτι υπάρχουν άτομα και μάλιστα πολλά που έχουν τέτοιο πάθος για τα ταξίδια, γιατί δυστυχώς από την παρέα μου κανείς δεν αφήνει το Φραπέ του για να πάει καμια βόλτα λίγο παραπέρα:) κι έτσι στα φοιτητικά μου χρόνια παρασύρθηκα κι εγώ και δεν ταξίδεψα σχεδόν καθόλου...ενώ έπρεπε να κάνω το αντίθετο!
Πιο πριν βέβαια,καθ'όλη τη διάρκεια των σχολικών μου χρόνων, είχα ταξιδέψει αρκετά με γονείς (να ναι καλά που είχαν και μου μετέδωσαν το "μικρόβιο") οπότε τα ταξίδια για μένα είναι τρόπος ζωής! Και λυπάμαι όσους έχουν τη δυνατότητα αλλά παρόλα αυτά δεν ταξιδεύουν. Όταν βρω χρόνο επιφυλάσσομαι να γράψω μερικές από τις εμπειρίες μου...
Τέλος να σας ευχαριστήσω γιατί οι πληροφορίες για το Λονδίνο ήταν πολύ ενδιαφέρουσες αλλά και για έναν ακόμη λόγο, με τις διηγήσεις σας μου κινήσατε το ενδιαφέρον και μου θυμίσατε πόσο ωραίο είναι να ταξιδεύεις!;)
 

pan

Member
Μηνύματα
20
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Περού;
Γεια σας κι απο μενα...
Σας ανακαλυψα λιγες εβδομαδες πριν και εχω τρελλαθει να διαβάζω.
Δεν γραφω συνηθως, απλα αξιξει να αναφέρω οτι μολλις γυρισα απο Κουβα και ειχα ΤΗΝ ΤΥΧΗ να γνωρισω τον YORGO. Τι να πω ο ανθρωπος ειναι θεος!! δεν νομιζω οτι θα μπορουσε να μου δειξει καποιος την Κουβα καλυτερα απο αυτον. Συν το οτι ακουσα απο τον ιδιο τις φοβερες του ιστορίες (και τωρα τις ξαναδιαβαζω απο εδω...)
Χαιρομαι που σας ανακαλυψα, και μπραβο στους δημιουργους του site.

καλα ταξιδια σε ολους ειτε μεσα απο τις σελιδες αυτες ειτε (ακομα καλυτερα) απο κοντα!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.884
Likes
26.836
Γεια σας κι απο μενα...
Σας ανακαλυψα λιγες εβδομαδες πριν και εχω τρελλαθει να διαβάζω.
Δεν γραφω συνηθως, απλα αξιξει να αναφέρω οτι μολλις γυρισα απο Κουβα και ειχα ΤΗΝ ΤΥΧΗ να γνωρισω τον YORGO. Τι να πω ο ανθρωπος ειναι θεος!! δεν νομιζω οτι θα μπορουσε να μου δειξει καποιος την Κουβα καλυτερα απο αυτον. Συν το οτι ακουσα απο τον ιδιο τις φοβερες του ιστορίες (και τωρα τις ξαναδιαβαζω απο εδω...)
Χαιρομαι που σας ανακαλυψα, και μπραβο στους δημιουργους του site.

καλα ταξιδια σε ολους ειτε μεσα απο τις σελιδες αυτες ειτε (ακομα καλυτερα) απο κοντα!
καλως ηρθες 1/2 συνονοματε
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
μεγάλο "καλώς όρισες" καί από μένα καί καλά ταξίδια
είμαι κι'εγώ πολύ καινούργια, αλλά είμαι ήδη fun
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς ήρθατε οι καινούργιοι!καλά ταξίδια σας εύχομαι με υγεία πάνω απ όλα!
pan πολύ ευχάριστο το γεγονός ότι γνώρισες τον Γιώργο και μάλιστα στον"χώρο"του!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!!! Καλά ταξίδια να έχεις πάντα!
Μη λές για Κούβα και είναι ταξίδι που είχα προγραμματίσει και ακυρώθηκε... δε θα μου ξεφύγει όμως, θέμα χρόνου είναι!!!
 

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
Νεο μέλος και εγώ

Καλημέρα είμαι νέο μέλος εδώ χαιρετώ και εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους
 

Rania1

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)



Γεια σας . Με λένε Ράνια είμαι νέο μέλος :D . Μπήκα πρώτη φορά στο σιτε τον Οκτώβριο τυχαία, ψάχνωντας πληροφορίες για Πουκέτ. Ιδέα φίλων να πάμε εκεί διακοπές αυτή τη φορά.:roll: Μια μικρή λεπτομέρεια, εγώ τρέμω τα αεροπλάνα:airplane:. Η μεγαλύτερη πτήση για μένα ήταν Αγγλία. Αν αποφάσισα να κάνω αυτό το ταξίδι το οφείλω στο μέλλος go 2 beach.:hug: 'Εχουμε αφήσει την καρδιά μας εκει.
Go 2 beach ευχαριστώ με την ιστορία σου μας έστειλες στο Πουκέτ.:swim: να κάνουμε μπάνιο. Ευχαριστώ και καλά ταξίδια σε όλους μας παιδιά.:pirates:Φιλάκια σε όλους .
 

vily

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Κενυα
Γεια ειμαι η βιλη;)και οπως ολοι σας γουσταρω τα ταξιδια.Ταξιδι που με συνεπηρε ειναι στην Αιγυπτο ,ταξιδι που θα ηθελα να κανω ειναι σαφαρι στην Κενυα.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: σε όλα τα νέα μέλη !

Η παρέα μεγαλώνει και χαιρόμαστε πολύ !:clap:

Καλά ταξίδια σε όλους σας :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.539
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom