Καλώς ήρθατε.

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
καλώς ήρθες vily.
εδώ θα μπορείς να ταξιδεύεις καθημερινά "νοερά" καί να προγραμματίζεις τα πραγματικά.
καλά ταξίδια.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Kαλώς τον! Κάτσε να σε τρατάρουμε και κάτι μια και μπήκες:D, και να δεις που σε λίγο θα αλλάξεις το νικ σου από 'perastikos', σε 'monimos'!:haha:
 

Perastikos30

Member
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Και ειπα να κοψω τα γλυκα γαμωτο.. ποτε δεν λεμε οχι ομως σε ενα γαλακτομπουρεκο!χεχε

Βερολινο πηγα μεσα Δεκεμβρη και ηταν τοσο ωραια που περιμενα να κανει κακοκαιρια να μεινω κ αλλο! αλλα δυστυχως ηρθε αργοτερα.. ντεμιιτ!
 

Μαρ

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουενος Αιρες
καλησπερα ψαχνοντας στο Internet βρηκαμε την διευθυνση και αποφασισαμε να γινουμε μελη της παρεας σας γιατι η ιστοσελίδα σας ειναι ακρως ενημερωτικη και μας βοηθαει πολυ
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Καλώς ορίσατε!:) Ηρθατε στον σωστό τον "φευγάτο" τόπο.Κι εγώ σχετικά νέα στο site και σας βεβαιώνω ότι δεν θα προλαβαίνετε την πληροφόρηση από τους πολυταξιδεμένους του forum.:lol:
Καλή πλοήγηση λοιπόν.
 

dimitrism

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
χαιρετισμος

Αγαπητοι απανταχου λατρεις των ταξιδιων
μολις εγινα μελος στην παρεα σας με σκοπο να διαβαζω εντυπωσεις σας απο ταξιδια , αλλα και προοδευτικα να μοιραστω μαζι σας εμπειριες μου απο ταξιδια που εχω κανει σε πανω απο 90 χωρες τα τελευταια 25 χρονια.
dimitrism
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αγαπητοι απανταχου λατρεις των ταξιδιων
μολις εγινα μελος στην παρεα σας με σκοπο να διαβαζω εντυπωσεις σας απο ταξιδια , αλλα και προοδευτικα να μοιραστω μαζι σας εμπειριες μου απο ταξιδια που εχω κανει σε πανω απο 90 χωρες τα τελευταια 25 χρονια.
dimitrism
Πάνω από 90 χώρες??:shock::shock:Ουάου!! Φτιάξε και το χάρτη σου να δούμε πιο συγκεκριμένα! Και φυσικά... :welcome2:!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αγαπητοι απανταχου λατρεις των ταξιδιων
μολις εγινα μελος στην παρεα σας με σκοπο να διαβαζω εντυπωσεις σας απο ταξιδια , αλλα και προοδευτικα να μοιραστω μαζι σας εμπειριες μου απο ταξιδια που εχω κανει σε πανω απο 90 χωρες τα τελευταια 25 χρονια.
dimitrism
Καλώς ήρθες!! Μακάρι να καταφέρω να ταξιδέψω σε 90 χώρες, αλλά θα ήθελα αν γίνεται μέσα σε....10 χρόνια!!! χαχαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.588
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom