Καλώς ήρθατε.

stellla

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
barbados
Γειά σας και από μένα, είμαι νέο μέλος, και ειλικρίνα το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον που υπάρχει η δυνατότητα να ανταλλάσουμε απόψεις, και εμπειρίες. Γιατί καλές οι εκπλήξεις αλλά.......
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
χαιρετω την μεγαλη παρεα

Γεια και χαρα..ειμαι ενα νεο μελος.εδω και πολλους μηνες ομως ειμαι στην παρεα σας διαβαζοντας τις υπεροχες ιστοριες σας και μαθαινοντας παρα πολλα..εχω γελασει με τις ωραιες περιγραφες πολλων και πραγματικα ζουσα το ταξιδι μεσα απο τις ιστοριες σας.ευχομαι συντομα να γραψω κι εγω την πρωτη μου ιστορια....

καλα ταξιδια..τα ονειρα να γινονται πραγματικοτητα
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.777
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθατε ολοι!!!!!!!!!:clap:
 

il5251

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας.Νέος κι εγώ στο φόρουμ.Πραγματικά πολύ πολύ ενδιαφέρον το site.Πάντα θα μπορούμε να βρίσκουμε πληροφορίες για προορισμούς που μας ενδιαφέρουν και παράλληλα να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες από ταξίδια μας, έτσι ώστε να ενημερώνονται όλοι όσοι θέλουν να ταξιδέψουν κάπου.
Που μπορώ να γράψω το email μου για να λαμβάνω ενημερώσεις και διάφορα για προσφορές-ταξίδια ;
Ευχαριστώ.....
 

Pokahontas

Member
Μηνύματα
40
Likes
6
Καλησπερα σας!

Καλως σας βρηκα! Τα ταξιδια ειναι μεγαλο ονειρο μου, δεν εχω κανει πολλα (δυστυχως).
 

Boxeraki

Member
Μηνύματα
187
Likes
182
Επόμενο Ταξίδι
Χαβάη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Nέος και εγώ...είπα να πω την καλησπέρα μου..καλώς σας βρήκα όλους!
 

mapi

Member
Μηνύματα
52
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ταξίδι-Όνειρο
αφρική
καλησπέρα και απο εμένα, σας διαβάζω αρκετό καιρό και αποφάσισα να μπώ κι εγώ σ' αυτή τη παρέα.
κάθε χρόνο απο το 2001 φροντίζω να κάνω ένα ταξιδάκι εξω...
καλώς σας βρήκα λοιπόν...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
καλησπέρα και απο εμένα, σας διαβάζω αρκετό καιρό και αποφάσισα να μπώ κι εγώ σ' αυτή τη παρέα.
κάθε χρόνο απο το 2001 φροντίζω να κάνω ένα ταξιδάκι εξω...
καλώς σας βρήκα λοιπόν...
Καλά έκανες και το αποφάσισες:xmas_razz:

Καλώς ήρθες λοιπόν:xmas_lol:
 

athina03

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
Καλημέρα και από μένα!
Δεν έχω προλάβει να διαβάσω πολλά από αυτά που γράφετε, αλλά όσον αφορά έναν συγκεκριμένο προορισμό έχω μείνει πολύ ικανοποιημένη!
Μπράβο για την καλή δουλειά!
Οι καλύτεροι ταξιδιωτικοί οδηγοί είστε για τολμηρούς ανθρώπους που δεν πάνε με γκρουπ!!
 

SERPIKO

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ ΤΟΣΚΑΝΗ
ΗΙ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ.ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΣΙΤΕ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΕΣ-ΦΩΤΟ
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ.ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΣΙΤΕ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΕΣ-ΦΩΤΟ
καλως ορισες!σε παρακαλω την επομενη φορα να γραψεις με μικρα γραμματα γιατι δεν επιτρεπονται τα κεφαλαια αλλα ουτε και τα greklish.
ευχαριστω!καλη παραμονη στο φορουμ μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.910
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom