Καλώς ήρθατε.

raniasamos

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
γεια σας και απο μενα.ειμαι καινουρια στην παρεα με λενε Ρανια.εμενα οι επενδυσεις μου ειναι τα ταξιδια.μου αρεσουν παρα πολυ,ολα εσωτερικου και εξωτερικου.σας ευχαριστω προκαταβολικα,για τις χρησιμες πληροφοριες που-σιγουρα-θα μου δωσετε.:clap:
 

nota

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Υπό συζήτηση, προτάσεις;;
Ταξίδι-Όνειρο
Νησία του Ειρηνικού!
Γεια σας και από μένα! Είμαι η Νότα και φαντάζομαι όπως όλοι εδώ έχω και εγώ μια αγάπη... Τα ταξίδια ! Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλά ταξίδια σε όλους μας!
 

Yota

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλημέρα κι απο μένα λοιπόν..
Καινουρια κι εγω στην παρέα σας..
Σας βρήκα ψάχνοντας πληροφορίες για το ταξιδι του μελιτος το οποίο θα γινει 26/12/10 μεχρι 2-3/1/2011 λεμε..
Συγχαρητήρια στους διαχειριστές που φτιάξατε αυτη την υπεροχη σελιδα ώστε οι πολυταξιδεμενοι να δινουν πολλες χρησιμες πληροφορίες στους "νεοσυλλεκτους" εμας που δεν ξερουμε τι να δουμε κ που να πρωτοπάμε..
Μ' αρεσουν τα ταξίδια πολυ.. και οτ μοτο μου ως τωρα ηταν οτι θελω να γυρισω πρωτα την Ελλάδα και μετα να βγω έξω..
Ενα ταξιδι όμως στην Ιταλία πριν λιγα χρονια για επαγγελματικους λόγους με εκανε να θέλω να δω κι αλλα πραγματα.. Στο κάτω-κάτω η Ελλάδα εδω ειναι.. πας οποτε θες.. Ενω τα μακρινα ταξιδια δεν τα κανεις καθε τοσο..
Ευχαριστω ολους προκαταβολικα για τις πληροφοριες που εχετε βαλει και θα με βοηθησουν..
Ευχομαι καλα ταξιδια σε όλους!!:D
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Καλώς ήρθατε κορίτσια!
Καλά και όμορφα ταξίδια σας εύχομαι και ελπίζω το forum να αποδειχθεί χρυσός οδηγός στις περιπλανήσεις σας!
:welcome:
 

raniasamos

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
ευχαριστω

ευχαριστω και γω με τη σειρα μου τα μελη και τους διαχειριστες της σελιδας,γιατι πραγματικα,εχω βρει τοσες πολυ ενδιαφερουσες και χρησιμες πληροφοριες.ειμαι καινουρια ακομα-και δεν πολυξερω-πως να χρησιμοποιω,τις ερωτησεις μου και τις απαντησεις.σιγα-σιγα θα μαθω.σας ευχαριστω ολους για τα τοσα ωραια που γραφετε,και ευχομαι καλα ταξιδια.:clap::clap::clap:
 

alexkat

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Γειά σας κι από μένα.
Όπως και πολλοί άλλοι, σας εντόπισα ψάχνοντας πληροφορίες για την οργάνωση ταξιδιού στο Λονδίνο. Έκανα εγγραφή πριν από τρεις μέρες περίπου και πράγματι ήταν ιδιαίτερα συγκινητική η άμεση ανταπόκριση και η αποστολή sites και εναλλακτικών επιλογών!!!
Σας ευχαριστώ πολύ, πολύ!!!:lol::D:D
 

Ameli

Member
Μηνύματα
71
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Γεια σας και από εμένα!!!
Καινούργια στο site καινούργια και στα ταξίδια (του εξωτερικού). Η σελίδα είναι καταπληκτική βρίσκεις ότι πληροφορία ψάχνεις. Οι ταξιδιωτικές ιστορίες σε ταξιδεύουν ενώ όλοι κρατανε ένα επίπεδο ευπρέπειας χωρίς ιδιαίτερες αντεγκλίσεις ή ειρωνικά σχόλια, σπάνιο σε forum.
Ευχομαι σ' όλους καλά ταξίδια
 

raniasamos

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
καλα σου ταξιδια,καλα να περνας οπου κιαν πηγαινεις:clap:
 

BASOYLA

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΡΑΓΙΕΒΟ 22/3,ΜΙΛΑΝΟ 5/4
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΕΥΧΕΛΕΣ
Γεια σας και από μένα.
Ευχομαι τα ταξίδια σας όνειρο να γίνουν πραγματικότητα!!!!!!!
 

kalos

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ!!!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ!!!!
Καλώς ήρθες! Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις πολλά εμπνευσμένα ταξίδια και να τα μοιραστείς μαζί μας!:D
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ!!!!

Καλως ορισες!σε παρακαλω διορθωσε το μηνυμα σου,δεν επιτρεπονται τα κεφαλαια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.969
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom