Καλώς ήρθατε.

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Γεια σας! Καινούριο μέλος...
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κάνει ακόμα κανένα ταξίδι....
Το πρώτο μου θα είναι στο Ιράν κάτι που ξέρω πως θα αργήσει αρκετά να πραγματοποιηθεί αλλά δεν με νοιάζει, εγώ θα το προετοιμάζω από τώρα...
Διαβάζω με προσοχή τις ιστορίες και τα θέματα του φόρουμ, κάτι που με φουσκώνει με μεγαλύτερη προσμονή....
Πολλές φορές σκέφτομαι μήπως ο ταξιδιωτικός μου αναλφαβητισμός με κάνει να αντιμετωπίσω το ταξίδι που θα κάνω χωρίς ανοιχτό μυαλό και ελεύθερο πνεύμα, πράγμα που θαυμάζω μέσα από τις ιστορίες που έχουν γράψει εδώ κάποιοι ταξιδευτές...
Ίσως αυτό να είναι κάτι που να αποκτάται με το χρόνο και τη γενική καλλιέργεια που χρειάζεται για να βιωθεί ένα ταξίδι στην αληθινή του διάσταση και να μην γειωθεί στο συνηθισμένο μονοδιάστατο 'πήγα εκεί, έκανα αυτό, γύρισα'...
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Γεια χαρά κι απο μένα.
Τα ταξίδια παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο στη ζωή μου και αισθάνομαι περήφανος που έχω πιάσει το essense του travelling από μικρή σχετικά ηλικία. Έχω ταξιδέψει σε 11 χώρες και το Μάιο του 2011 ετοιμάζω το πρώτο μου υπερατλαντικό (και πρώτο διηπειρωτικό) ταξίδι μου, στη Νέα Υόρκη.
Το site είναι καταπληκτικό, το διαβάζω καθημερινά και μερικά άρθρα μου έχουν κόψει κυριολεκτικά την ανάσα.
Συγχαρητήρια and keep it up. :clap:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: όλα τα νέα μέλη !
Πολλά και καλά ταξίδια να έχουμε :)
 

ANGYSOT

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας κι απο μενα. Ειμαι πολυ καινουρια. Μου αρεσουν παρα πολυ τα ταξιδια αλλα δυστυχως δε μπορω να ταξιδευω συχνα λογω οικογενειακων υποχρεωσεων αλλα και οικονομικης κρισης:D
 

s&f

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Τα σέβη μου σε όλα τα εκλεκτά μέλη του Travelstories!!
Ειμαι ο Κώστας και μου αρέσουν τα ταξίδια και ειδικά στο βουνό αν και φανατικός με το ψάρεμα , ιστιοπλοοια , kayak θαλάσσης κλπ.
τα λέμε ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.920
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom