Καλώς ήρθατε.

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Καλώς ορίσατε παιδιά! Πάντα να ανταμώνουμε και να ταξιδεύουμε βρε!:clap:
 

marzit

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
:p Καλως σας βρηκα, ελπιζω να μαθω πολλα απο τους πολυταξιδεμένους της παρέας και εγώ με την σειρά μου να βοηθήσω οσο μπορώ.
 

glazar

Member
Μηνύματα
50
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα..
Ταξίδι-Όνειρο
Ο επόμενος...
Καλησπέρα και απο εμένα. Είμαι ο Γιάννης και χαίρομαι που βρήκα μια κοινότητα στην οποία υπάρχει τόσο μεγάλη ποικιλία πληροφοριών για κάποιον που θέλει να γνωρίσει κάτι παραπάνω.
 

Vicky_

New Member
Μηνύματα
1
Likes
9
Γεια σας κι από εμένα. Με λένε Βίκη, μέχρι τώρα τα ταξίδια μου ήταν επαγγελματικά, αλλά σκέπτομαι να αρχίσω με την οικογένειά μου και κάποια αναψυχής. Βρήκα πολλά ενδιαφέροντα μηνύματα στο φορουμ σας και ελπίζω σύντομα να μπορέσω να συνεισφέρω κι εγώ.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλωσήρθατε όλοι οι καινούργιοι και καλά σας ταξίδια!
:welcome2:
 

matina_k

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια
Καλώς σας βρήκα παιδιά!Με λένε Ματίνα και είμαι λάτρης των ταξιδιών, όπως και οι περισσότεροι από εσάς φαντάζομαι!Έχω κάνει ταξίδια σχεδόν σε όλες τις χώρες της Ευρώπης και θα ήθελα να ακούσω τις εμπειρίες σας σχετικά με ταξίδια εκτός Ευρώπης, καθώς και να μοιραστώ τις δικές μου!
 

gmixal

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΟΝΔΙΝΟ
Γεια και από μένα! Διαβάζω καιρό το φόρουμ, αλλά μόλις τώρα αποφάσισα τελικά να γραφτώ!!! Καλά ταξίδια σε όλους!!! :)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Γεια σας και απο μένα. Με λένε Χρήστο, φυσικά μου αρέσουνε τα ταξίδια και οι περιηγήσεις και όπως είχα ακούσει από κάποιον τα ταξίδια είναι το καλύτερο πανεπιστήμιο.
Χάρηκα πολύ που ανακάλυψα αυτό το Φόρουμ.Καλά ταξίδια εύχομαι σε όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom