Καλώς ήρθατε.

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
καλησπερα και από εμενα!!! Τα ταξίδια ειναι οτι καλύτερο για να γεμίσουν οι μπαταρίες μου!
εχεις δικιο.και γω χωρις φαγητο ζω χωρις ταξιδι δεν θα τα καταφερω.να`χουμε την υγεια μας και μερικα χρηματα στη τσεπη και να ταξιδευουμε
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Γεμίζουν οι μπαταρίες δεν θα πεί τίποτα. Ευχαριστώ rumi για τις ευχές σου. Το επόμενο ταξίδι σου έχει καθοριστεί;
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Ναι σε 20 μερες θα παω μαδριτη.θα ειναι η βαση μου για τις γυρω πολεις,avilla-segovia-cuenca-toledo.δεν βλεπω την ωρα να φυγω.εχω διαβασει πολυ,εχω παρει και ολες τις πληροφοριες απο τους φιλους του φορουμ,ελπιζω να δω ολα οσα θελω.εσυ εχεις προγραμματισει τιποτα;
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Σκέφτομαι για Πάσχα, σκέφτομαι για καλοκαίρι, δεν μου βγαίνουν τα λεφτά. Το ψάχνω ακόμη προς διάφορες κατευθύνσεις και κοντινούς και μακρυνούς προοροσμούς. Θα δείξει.............
Η Μαδρίτη είναι πολύ ωραία. Και η Βαρκερώνη είναι άπαιχτη, δεν ξέρω άν έχεις πάει;
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
ειχα παει τον μα`ι`ο βαρκελωνη-cirona-taragona αλλα θελω να ξαναπαω γιατι δεν τελειωσα με βαρκελωνη.και γω με τα χρηματα ζοριζομαι και προσπαθω να ταξιδευω, οσο το δυνατον με φτηνοτερα μεταφορικα μεσα.ευχομαι να ταξιδευομαι οποτε και οπου θελουμε
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Και γω προσπαθώ να ταξιδεύω όσο οικονομικότερα μπορώ, ώστε να καταφέρω να δω όσο πιό πολλά γίνεται. Κάθε φορά όμως προσπαθώ να επιλέγω διαφορετικούς προορισμούς. Και πάλι καλά ταξίδια.
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
και γω διαφορετικους προορισμους επιλεγω καθε φορα.αν ομως τυχει και βρω αεροπορικο εισιτηριο με 100 ευρω,τοτε πηγαινω παλι στον ιδιο προορισμο,και απο κει φευγω με τρενο για αλλες κοντινες πολεις-που με ενδιαφερουν-και δεν τις εχω δει αλλη φορα.οπου ομως και να παω μου αρεσει και δοξα το θεο παντα περνω καλα.πιστευω και ευχομαι ολοι μας στα ταξιδια να περναμε καλα
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Το άθλημα με τα φτηνά αεροπορικά ταξίδια δεν το κατέχω. Όσες φορές προσπάθησα, ποτέ δεν μπόρεσα να βρώ τότε που ήθελα. Απέφευγα βέβαια στους ίδιους προορισμούς. Δεν έχω και δυνατότητα μεγάλης ευελιξίας, λόγω δουλειάς. Κάποια μακρινά μόνο που τα έκλεισα πολυ νωρίς.
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
εγω δεν εχω περιορισμους λογω δουλειας,και μπορω να ρυθμιζω τα ταξιδια μου οποτε θελω και οποτε βρω προσφορες.ευτυχως σ`αυτο ειμαι τυχερη
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Μαδρίτη πας Φέβάρη; Πόσο θα κάτσεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.361
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom