Καλώς ήρθατε.

raniasamos

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Σας ευχαριστω παρα-παρα πολυ.οι πληροφοριες σας,μου ειναι πολυτιμες.θα παω ελβετια σε 15 μερες,εχω συλεξει τις πληροφοριες μου,απο μελη,που εγραφαν κατα καιρους για ελβετια.μου ηταν ολες πολυ χρησιμες.σας ευχαριστω και παλι για ολα
 

Souvlitsa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλώς σας βρήκα. Είμαι πολύ νέα στο forum και γενικά δεν έχω εμπειρία σε forum. Μου αρέσουν κι εμένα τα ταξίδια πολύ αλλά δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να κάνω αρκετά. Εύχομαι η νέα χρονιά να είναι γεμάτη υγεία για όλους και πολλές πολλές νέες εμπειρίες σε νέους τόπους. Χρόνια πολλά και καλά σε όλους.
 

chris2411

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Καλημέρα και από εμένα και Καλή Χρονιά. Ολοκαίνουριο μέλος με πάθος για τα ταξίδια, με ολίγον πετοφοβία (η οποία παλεύεται αρκετά) και με τρομερή όρεξη για πληροφορίες για όλους τους προορισμούς. Μόλις γύρισα απο Ρώμη και ήδη σχεδιάζω το επόμενο ταξίδι μου.
 

danisg

Member
Μηνύματα
33
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
καπου στην Ευρώπη..
Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι 24, λατρεύω τα ταξίδια, έχω γυρίσει χοντρικά σχεδόν όλους τους Νομούς της πανέμορφης χώρας μας, και από Ευρώπη: Αυστρία και Ελβετία. Είμαι νέο μέλος και ελπίζω να γίνω χρήσιμος σε κάποιους από εσάς, αλλά και να λαμβάνω τις πληροφορίες που θέλω για κάθε επόμενο ταξίδι.. Καλή χρονιά!
 

augi

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Καλημέρα και από μένα!
Δεν έχω προλάβει να διαβάσω πολλά από αυτά που γράφετε, αλλά όσον αφορά έναν συγκεκριμένο προορισμό έχω μείνει πολύ ικανοποιημένη!
Μπράβο για την καλή δουλειά!
Οι καλύτεροι ταξιδιωτικοί οδηγοί είστε για τολμηρούς ανθρώπους που δεν πάνε με γκρουπ!!
συμφωνω το φορουμ αυτο ειναι οι καλυτεροι ταξιδιωτικοι οδηγοι.εγω βρισκω τοσες πολλες πληροφοριες,για τις χωρες και τις πολεις που με ενδιαφερουν,οσες δεν βρισκω στους καλυτερους ταξιδιωτικους οδηγους.σας ευχαριστω παρα πολυ ολους.εγω μονο σας διαβαζω,δεν ξερω ακομα να γραψω κατι καλο για σας.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: όλα τα νέα μέλη στην παρέα μας !
Πολλά και καλά ταξίδια να έχουμε ! Καλή χρονιά :xmas_smile:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.110
Likes
24.109
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλή Χρονιά και Χρόνια πολλά σε όλους.
Εύχομαι να πραγματοποιήσετε τα ταξίδια που ονειρεύεστε.
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Ευτυχισμένο 2011 σε όλους, γεμάτο πανέμορφα ταξίδια!!
 

Luna

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα σε όλους και Καλή Χρονιά. Εύχομαι σε όλους πολλά πολλά ταξίδια γεμάτα εμπειρίες και είκόνες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom