Καλώς ήρθατε.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μπορείτε να μου πείτε εντυπώσεις αν έχετε πάει σ'αυτό το ξενοδοχείο και αν είναι καλή η περιοχή που βρίσκεται.Επίσης ξέρετε αν υπάρχει ορθόδοξη εκκλησία στη Ρώμη για να κάνουμε Ανάσταση;

Booking.com: Hotel Delle Vittorie, Ρώμη, Ιταλία - 115 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Για ορθόδοξη εκκλησία στη Ρώμη δες εδώ:
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...EB%E7%F3%E9%E1%F3-%F3%F4%E7-%F1%F9%EC%E7.html

Για ο,τιδήποτε άλλο, πρέπει να κάνεις τις ερωτήσεις σου στη σωστή ενότητα.
Δηλαδή στην αναζήτηση πληροφοριών - Ευρώπη - Ιταλία. :D
 

Travelmania

Member
Μηνύματα
18
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Γεια σας και απο εμένα παιδιά!!Παρακολουθω εδώ και καιρό το site διαβάζοντας τις υπέροχες ταξιδιωτικές σας ιστορίες και ελπίζω σιγά σιγά να μοιραστώ και τις δικές μου μαζί σας:):)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Travelmania καλως ορισες στην παρεα.
 

Gr4Diva

New Member
Μηνύματα
3
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιερα στην Ευρωπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
Γεια σε ολους!!

Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Καλησπερα, ηθελα και εγω με την σειρα μουνα πω ενα γεια σε ολα τα μελη. Ειμαι νεα στο forum... Εχω απιστευτη αγαπη και ορεξη για ταξιδια οποτε απο εδω θα τα λεμε συχνα!!!!:D
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και καλα ταξιδια.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Καλώς ηλθατε παιδιά !!!! :clap::clap::clap:
 

mobile094

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Θα ήθελα απο το φθινόπωρο να αρχίσω να ταξιδεύω λιγάκι στο εξωτερικό. Δεν εχω αποφασίσει ακόμη ποιες χώρες θα επισκεφτώ, αλλά μάλλον προς το κομμάτι της Αυστραλίας θα πάω. Οπότε θα πέσει αρκετή έρευνα ώς ότου αποφασίσω τι θα κάνω τελικά. Πάντως αυτό το forum είναι ένα απο τα μέρη που θα συμβουλεύομαι μέχρι να οριστικοποιήσω τα πλάνα μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom