Καλώς ήρθατε.

skiadi

Member
Μηνύματα
31
Likes
10
Καλησπέρα!Έριχνα παντα κλεφτές ματιές στην ιστοσελίδα σας μέχρι που έγινα και γω μέλος!Πολύ ωραίο forum μιας και τα ταξίδια ειναι η καλυτερη επένδυση που μπορεί να κανει κανείς...
Καλώς ήρθες, έχεις απόλυτο δίκιο, τα ταξίδια είναι η καλύτερη επένδυση και διευρύνουν τους ορίζοντες μας!
 

Jasonp66gr

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα

Και από μένα, ωραία θέματα ελπίζω να ενδιαφέρουν οι κατά καιρούς αναφορές
 

demdel1114

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλή σας ημέρα και καλώς βρίσκω αυτή την όμορφη ομάδα με τις ταξιδιωτικές εμπειρίες και συμβουλές! Καλό καλοκαίρι και καλές -μικρές ή μεγαλύτερες - αποδράσεις! :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα
Και από μένα, ωραία θέματα ελπίζω να ενδιαφέρουν οι κατά καιρούς αναφορές
Καλησπέρα κι από μένα σε όλη την ταξιδιωτική παρέα!!
Καλή σας ημέρα και καλώς βρίσκω αυτή την όμορφη ομάδα με τις ταξιδιωτικές εμπειρίες και συμβουλές!
Καλώς ήρθατε :)
 

korina_k

Member
Μηνύματα
5
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία (πάλι!)
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Αν και έγινα μέλος το 2013 θεωρώ τον εαυτό μου νέο μέλος μιας και τώρα μπορώ πια -λόγω χρόνου κυρίως- να συμμετάσχω ενεργά στο "ταξίδι" σας. Nice to meet you, λοιπόν!!! ;)
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αν και έγινα μέλος το 2013 θεωρώ τον εαυτό μου νέο μέλος μιας και τώρα μπορώ πια -λόγω χρόνου κυρίως- να συμμετάσχω ενεργά στο "ταξίδι" σας. Nice to meet you, λοιπόν!!! ;)
Ποτέ δεν είναι αργά!
 

VasilikiZed

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας! Μόλις έκανα εγγραφή γιατί θα ήθελα κάποιες απόψεις σχετικά με ενα ταξίδι που θέλω να κάνω και απ΄οτι κατάλαβα βοηθάει πολύ! Είμαι όμως λίγο άσχετη και δεν ξέρω πως να ανοίξω μια συζήτηση. Μπορείτε να μου πείτε πως γίνετι?? o_Oo_Oo_O
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γεια σας! Μόλις έκανα εγγραφή γιατί θα ήθελα κάποιες απόψεις σχετικά με ενα ταξίδι που θέλω να κάνω και απ΄οτι κατάλαβα βοηθάει πολύ! Είμαι όμως λίγο άσχετη και δεν ξέρω πως να ανοίξω μια συζήτηση. Μπορείτε να μου πείτε πως γίνετι?? o_Oo_Oo_O
Καλησπέρα και καλώς ήρθες!
Ακολουθείς την εξής σειρά: Forum->Αναζήτηση πληροφοριών ->Βρίσκεις την ήπειρο και τη χώρα που θέλεις να ταξιδέψεις και σε κάποιο σχετικο thread μπορείς να θέσεις τις απορίες σου και να διαβάσεις ότι άλλο έχει γραφτεί μέχρι τώρα και μπορεί να σε βοηθήσει ή ανοίγεις νέο θέμα.
 

AnastasiaNt

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Ανδαλουσία
Καλησπέρα κ από μένα!Νέο μέλος αλλά διαβάζω και συμβουλεύομαι χρόνια το site!Ευχαριστώ λοιπόν όλους όσους γράφουν εδώ μέσα γιατί κατά καιρούς με βοήθησαν πολύ με τις εμπειρίες τους και τις πληροφορίες τους στα δικά μου ταξίδια....Έφτασε η ώρα να γίνω επίσημα μέλος κι εγώ και αν μπορώ να βοηθήσω κ εγώ με τη σειρά μου!

Μεγάλη η χαρά μου όταν διαβάζω για ταξίδια που έχουν κάνει μέλη και μου φαίνονται δύσκολα....αλλά ταξιδεύω κ εγώ με το μυαλό και τις εικόνες σας...

Καλά ταξίδια σε όλους!
 

mariaanna

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΣΟΒΙΑ-ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Καλήμερα! Νέο μέλος και εγώ! Νομίζω ότι έφτασε και η δική μου η σειρά να σας συμβουλευτώ στο επόμενο ταξίδι μου αλλά και να συμβουλέψω αν μπορώ! Συγχαρητήρια σε όλους! Πολύ σημαντική η βοήθεια σας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.908
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom