Καλώς ήρθατε.

olina2608

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
Καλημέρα σε όλους!
Επειδή ακόμη δε γνωρίζω καλά τη σελίδα θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Θέλω κάποιες συμβουλές σχετικά με το ταξίδι που πρόκειται να οργανώσουμε με τον άντρα μου Μπριζ - Παρίσι το Πάσχα όμως δεν ξέρω που να απευθυνθώ.:rolleyes-80:
 

Yasmin

Member
Μηνύματα
38
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία, Γη του πυρός
Καλημέρα σε όλους!
Επειδή ακόμη δε γνωρίζω καλά τη σελίδα θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Θέλω κάποιες συμβουλές σχετικά με το ταξίδι που πρόκειται να οργανώσουμε με τον άντρα μου Μπριζ - Παρίσι το Πάσχα όμως δεν ξέρω που να απευθυνθώ.:rolleyes-80:
Καλησπέρα και καλώς όρισες!!!! Γύρισα πριν κανά μήνα από Βέλγιο. Εμεινα τρεις μέρες Μπρυζ και δύο Βρυξέλλες. Επίσης από Μπρύζ έκανα και μία μονοήμερη εκδρομή στην Γάνδη με το τρένο όπου θα σου έλεγα να μην την χάσεις. Η Μπρύζ είναι μία μικρή πόλη, που μπορείς να την γυρίσεις μέσα σε μία μέρα.
 

tornado

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Καλημερα, Δημητρης εδω και καλως σας βρηκα.
Προς το παρον ετοιμαζω ενα ταξιδι τετραημερο στη Σοφια, κυριως για να μην μεινω στην Αθηνα για το κλασικο πασχα του χωριου.
Περιμενω απλα και μονο να παω λιγο καπου σε νεο τοπιο να χαλαρωσω.
Θα επανελθω αρχες του αλλου μηνα με ανταποκριση.

Τελος σκεφτομαι ενα ταξιδι το καλοκαιρι στη Μαγιορκα.
 

mayreta

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα

Θα ήθελα την βοήθειά σας στην συμπλήρωση του παρακάτω ερωτηματολογίου:

Στο πλαίσιο του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών στη «Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων» στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο, υλοποιώ έρευνα με θέμα: « Η συμβολή των αθλητικών εκδηλώσεων στην τουριστική ανάπτυξη της Σαντορίνης. Διερεύνηση της Δυναμικής του SANTORINI EXPERIENCE».

Σκοπός της παρούσας διπλωματικής εργασίας είναι η αξιολόγηση της αθλητικής εκδήλωσης Santorini Experience ως παρεχόμενου τουριστικού προϊόντος της Σαντορίνης, ο εντοπισμός τρόπων βελτίωσης και εμπλουτισμού της αθλητικής εκδήλωσης και ο εντοπισμός ευκαιριών για την ανάπτυξη νέων τουριστικών προϊόντων.
Απευθύνομαι σε όσους έχετε επισκεφθεί την Σαντορίνη για οποιοδήποτε λόγο διακοπών και επιθυμώ τη συμβολή σας με τη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου που ακολουθεί.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας και σας διαβεβαιώνω ότι τα δεδομένα που θα συγκεντρωθούν είναι εμπιστευτικά και δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να δημοσιευτούν.


https://goo.gl/forms/ofLdCHiuxONNKchG2



Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μ.Μελά
 
Last edited:

mayreta

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Good morning....

I would like your help in completing the following questionnaire:

As a student of the Postgraduate Program of Studies in the "Management of Tourism Enterprises" at the Hellenic Open University, I am conducting research on "The contribution of sporting events to the tourism development of Santorini. Investigating the Dynamics of SANTORINI EXPERIENCE ».

The purpose of this diploma thesis is to evaluate the “Santorini Experience” sporting event as a tourist product of Santorini, to identify ways to improve and enrich the sporting event and to identify opportunities for the development of new tourist products.
I refer to those who have visited Santorini for any reason of holiday and I wish for your contribution by completing the following questionnaire.

Thank you in advance for your time and I assure you that the data collected will be confidential and will not be published in any way.



Thank you

M.Melas
 
Last edited:

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.850
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας και σας διαβεβαιώνω ότι τα δεδομένα που θα συγκεντρωθούν είναι εμπιστευτικά και δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να δημοσιευτούν.


https://docs.google.com/forms/d/e/1...rx_aMI0DIQ3Bg0upRcs6hWLA/viewform?usp=sf_link


Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μ.Μελά
Δεν ανοίγει ο σύνδεσμος.
 

mayreta

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα

θα κάνω τις διορθώσεις στο link του ερωτηματολογίου και θα επανέλθω.

Ευχαριστώ πολύ

:)
 

theokal

Member
Μηνύματα
44
Likes
44
Καλησπέρα σε όλους, Θόδωρος από Καλαμάτα. Μέχρι σήμερα ήμουν λαθρεπιβάτης εδώ πέρα, χωρίς εγγραφή και εισιτήριο, διάβαζα τακτικά τις ωραίες κουβέντες σας και περισσότερο συμβουλευόμουν τις ταξιδιωτικές εμπειρίες σας από Ευρωπαϊκές πρωτεύουσες. Να που ήλθε η στιγμή να κάνω εγγραφή για να υποβάλλω και ερωτήσεις στους εμπειρότερους από εμένα. Καλά ταξίδια σε όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom